VIDEO Jan Kraus nastoupil na obrazovku a pohovořil o Zemanovi s Konvičkou

01.09.2016 8:15

Moderátor Jan Kraus se po prázdninové přestávce vrátil na prkna divadla Archa, kde natáčí diskuzní pořad nesoucí jeho jméno – Show Jana Krause. Formát zůstal nezměněn, a tak se moderátor na úvod jal glosovat aktuální dění. A jak již bývá jeho zvykem, nijak při tom nešetřil hradní osazenstvo a tentokrát ani protiislámského aktivistu Martina Konvičku.

VIDEO Jan Kraus nastoupil na obrazovku a pohovořil o Zemanovi s Konvičkou
Foto: Nejvic.info
Popisek: Moderátor a herec Jan Kraus

Kraus hned zkraje oznámil, že uposlechl výzvu prezidenta Miloše Zemana a během prázdnin se vyzbrojil. „Dal jsem do toho poměrně dost peněz, takže jsem si udělal takové kulometné hnízdo. Samozřejmě ne takovou parádu, jakou udělal Konvička na Staromáku. Zase tak daleko ještě nejsem,“ ujistil přítomné moderátor, aby poněkud pichlavě podotkl, že protiislámský aktivista měl kliku, že svoji show znázorňující okupaci Prahy takzvaným Islámským státem udělal v Česku. „Kdyby to udělal v jakémkoliv západoevropském městě, upálili by mu hlavu. Ale u nás je policie taková tuhá,“ posteskl si.

„Druhá věc je, znáte pohádku o pasáčku vepřů? Když opravdu přijde terorista, budou všichni říkat: Zase Konvička blbne,“ poukázal Kraus na nebezpečí plynoucí z aktivistova představení, které vyděsilo turisty a dostalo Česko na stránky řady zahraničních médií.

Moderátor následně podotkl, že je sice vyzbrojený, akorát ale neví proti komu. „Já sleduju ty stavy uprchlíků, jak nám přibývaj. Oni přibývaj, neměli jsme nic a teď už jich je tady dvanáct. A stojí to prachy, jsem koukal. Patnáct tisíc jeden měsíčně, čili za rok sto osmdesát tisíc,“ ironicky konstatoval Kraus.

Zato úředníci se prý množí jako houby po dešti. „Těch přibylo třináct tisíc. Ale to nevadí, ti jsou naši, že jo. To si rádi zaplatíme, to jsme my,“ sarkasticky zahlásil moderátor.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: luš

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Magor, cvok. Blb? Ne, to není. On je…“ Jaromír Soukup drsně vyjel po novináři. Znáte ho

12:34 „Magor, cvok. Blb? Ne, to není. On je…“ Jaromír Soukup drsně vyjel po novináři. Znáte ho

Ve včerejších pořadech na TV Barrandov bylo veselo. V Týdnu Jaromíra Soukupa se moderátor omluvil šé…