VIDEO Ku*da sem, ku*da tam... Papoušek žako se naučil Zemanovu zlidovělou větu

07.08.2015 20:27

Papoušek šedý je pověstný tím, že si dokáže rychle osvojit věty, které kolem sebe slyší a brzy takřka bezchybně opakuje. Své o tom ví majitel jednoho z těchto papoušků Jan Písecký, který si tak často tropil žerty z mluvy prezidenta Miloše Zemana, až jednoho dne zjistil, že pták obhroublou větu vzorně opakuje.

VIDEO Ku*da sem, ku*da tam... Papoušek žako se naučil Zemanovu zlidovělou větu
Foto: ReproFoto: Blesk.cz
Popisek: Prezident Miloš Zeman při rozhovoru pro Blesk

Pamatujete si ještě větu prezidenta Miloše Zemana z Hovorů z Lán na Českém rozhlasu o tom, co vlastně znamená slovo Pussy? Nejvyšší představitel České republiky na adresu Pussy Riot poznamenal, že lidi, kteří používají bez skrupulí slova „kunda“, nepovažuje za ochránce lidských práv. Miloš Zeman doslova použil sousloví „Kunda sem, kunda tam“ a právě to teď opakuje zmíněný papoušek pana Píseckého. Informuje o tom server iDnes.cz.

„Hláška prezidenta Miloše Zemana zlidověla,“ říká správce kurtů Jan Písecký. „Lidé ji často opakují, a tak bylo jen otázkou času, kdy se ji Pták Pták naučí,“ dodává majitel. Jen pro pořádek, zmíněný opeřenec nese jméno Pták Pták. Pravdou prý je, že majitel naučil papouška sousloví tím, že je velmi často opakoval.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

14:20 TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

AKTUALIZOVÁNO O VYJÁDŘENÍ MICHAELY KRAUSOVÉ (16:08) V průběhu několika minulých týdnů se v médií…