VIDEO Předseda ČSSD v novém předvolebním videu slibuje důstojné pracovní podmínky

22.09.2020 11:05

Sociální demokraté zveřejnili další předvolební video. Hovoří v něm o důstojných pracovních podmínkách. „Vždy jsme prosazovali, aby lidé měli důstojné pracovní podmínky a mzdy a nemuseli se bát o svoji práci. Letos naše programy na podporu zaměstnanosti v covidové krizi pomohly statisícům lidí,“ stojí u videa zveřejněném na facebooku.

VIDEO Předseda ČSSD v novém předvolebním videu slibuje důstojné pracovní podmínky
Foto: repro Facebook
Popisek: Předseda ČSSD Jan Hamáček
reklama
„Víme, jaké trápení může způsobit nejistota zaměstnání. V nejistých časech za lidmi musí stát ověřený partner. Partner, který prosadí potřebné jistoty. Tak, aby se lidé nemuseli bát o svou práci. A plnili sny svým nejbližším,“ zní z videa zveřejného sociálními demokraty. 
 
Na závěr vystoupil předseda ČSSD Hamáček. „Dokázali jsme, že problémy umíme řešit. Sociální demokracie bojuje za zachování pracovních míst. A prosazuje důstojné pracovní podmínky a mzdy,“ řekl. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Barbora Richterová
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...

16:11 Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Opatření proti covidu evidentně nemají logiku, říká komentátor Tomá…