VIDEO Vyblekotat ten text, to je šílený. Tohle netočit! Socdem ukázala, jak vznikaly předvolební klipy

30.09.2020 9:54

Sociální demokraté natočili čtyři předvolební videa, každé z nich se věnovalo jednomu současnému tématu. Dostupné bydlení, ochrana vody či důstojné pracovní podmínky. Ministr vnitra Jan Hamáček zase slíbil podporu záchranným a bezpečnostním složkám. ČSSD nyní zveřejnila další video o tom, jak tyto předvolební klipy vznikaly.

VIDEO Vyblekotat ten text, to je šílený. Tohle netočit! Socdem ukázala, jak vznikaly předvolební klipy
Foto: repro Facebook
Popisek: Předseda ČSSD Jan Hamáček na natáčení předvolebních klipů
reklama
Ve videích se postupně vystřídal předseda ČSSD Jan Hamáček, starosta Náchoda Jan Birke či ministr zemědělství Miroslav Toman. 
 
Sociální demokraté nyní zveřejnili další video o tom, jak tyto předvolební klipy vznikaly. „Koho si přivedl na natáčení volebních spotů ministr zemědělství Miroslav Toman? A hádejte, s kým si volal Jan Hamáček místo toho, aby se soustředil na to, co má říkat. Schválně si tipněte, který z politiků - poslanců ČSSD natočil již čtyři filmy. Drobná nápověda - z domova to má kousek do Babiččina údolí. Podívejte se na video, jak vznikaly volební spoty ČSSD,“ stojí na facebooku u videa. 
 
 
„Vyblekotat ten text, to je šílený…teď se porveme o to, aby bylo dostupné bydlení… To je takový přirozenější, ne?“ stěžuje si Jan Birke. 
 
Když Jan Hamáček natáčel své video, kde jako ministr vnitra podpořil záchranné a bezpečnostní složky země, muselo být natáčení zase přerušeno. „To musím vzít, to je rakouskej ministr. Hello, Karl…,“ přerušil video Hamáček a ministrovi slíbil, že zavolá za deset minut. 
 
„V krizi, ať už je jakákoli, vás ochráníme,“ slibuje na závěr videa předseda ČSSD a ministr vnitra Jan Hamáček. 
 
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: Barbora Richterová
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…