VIDEO Žantovský, Koller, Valenčík a další hovoří o budoucnosti republiky

22.09.2018 8:51 | Zprávy

Litoměřický odborný seminář má letos už čtvrtý ročník, takže se dá hovořit o tradici. Letos poprvé tomuto fóru dodává mezinárodní zvuk oficiální spolupráce s uskupením Evropská sjednocená levice. ParlamentníListy.cz jako jediné nabízejí přímý přenos z této konference, na které je zastoupeno množství vlivných hlasů současné levice.

VIDEO Žantovský, Koller, Valenčík a další hovoří o budoucnosti republiky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Žantovský

Tématem čtvrtého ročníku Litoměřického odborného semináře je výročí naší republikové státnosti, které si letos připomínáme. Nebude se však vzpomínat, ale spíše hledat východiska do druhé stovky. Název letošního semináře totiž zní: 100 let od vzniku Československa – jak dál?

Akci pořádanou ústeckou krajskou organizací KSČM uvede hejtman Josef Bubeníček. O pestrosti názorů vypovídá, že vedle sebe pohovoří europoslankyně KSČM Kateřina Konečná, bývalý místopředseda této strany Josef Skála, poradce několika premiérů politolog Oskar Krejčí a signatářka Charty 77 Lenka Procházková.

Své příspěvky na téma budoucnosti české státnosti přednesou také docent Petr Žantovský, bývalý ministr zdravotnictví Ivan David, předseda zahraničního výboru slovenského parlamentu Ľuboš Blaha, vojenský analytik Martin Koller, nebo ekonom docent Radim Valenčík.

ParlamentníListy.cz vám celý den nabízejí přímý přenos z litoměřického kulturního domu Hrad, kde seminář probíhá.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jav

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

mandát

Je pravda, že nově zvolení europoslanci se ujmou mandátu až příští týden? Proč až tak pozdě? A co mě zajímá víc je, zda teda do té doby rozhodují ještě poslanci, co třeba ani neobhájili mandát? Jestli to tak funguje, tak podle mě u některých může dojít třeba i ke korupci nebo k urychleným hlasováním...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Trump přežil, on zemřel. „Zachránil bych Putina.“ Fandové Ukrajiny si přišli plivnout na hrob

10:50 Trump přežil, on zemřel. „Zachránil bych Putina.“ Fandové Ukrajiny si přišli plivnout na hrob

Corey Comperatore, inženýr a otec dvou dětí, zemřel jako hrdina při pokusu o atentát na bývalého pre…