VIDEO Žantovský, Koller, Valenčík a další hovoří o budoucnosti republiky

22.09.2018 8:51

Litoměřický odborný seminář má letos už čtvrtý ročník, takže se dá hovořit o tradici. Letos poprvé tomuto fóru dodává mezinárodní zvuk oficiální spolupráce s uskupením Evropská sjednocená levice. ParlamentníListy.cz jako jediné nabízejí přímý přenos z této konference, na které je zastoupeno množství vlivných hlasů současné levice.

VIDEO Žantovský, Koller, Valenčík a další hovoří o budoucnosti republiky
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Žantovský

Tématem čtvrtého ročníku Litoměřického odborného semináře je výročí naší republikové státnosti, které si letos připomínáme. Nebude se však vzpomínat, ale spíše hledat východiska do druhé stovky. Název letošního semináře totiž zní: 100 let od vzniku Československa – jak dál?

Akci pořádanou ústeckou krajskou organizací KSČM uvede hejtman Josef Bubeníček. O pestrosti názorů vypovídá, že vedle sebe pohovoří europoslankyně KSČM Kateřina Konečná, bývalý místopředseda této strany Josef Skála, poradce několika premiérů politolog Oskar Krejčí a signatářka Charty 77 Lenka Procházková.

Své příspěvky na téma budoucnosti české státnosti přednesou také docent Petr Žantovský, bývalý ministr zdravotnictví Ivan David, předseda zahraničního výboru slovenského parlamentu Ľuboš Blaha, vojenský analytik Martin Koller, nebo ekonom docent Radim Valenčík.

ParlamentníListy.cz vám celý den nabízejí přímý přenos z litoměřického kulturního domu Hrad, kde seminář probíhá.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jav

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

14:20 TAJNÉ FOTO ze sledovačky stíhaného muže. Neuvěříte, která politička vystoupila z jeho auta. Tento materiál otřese nejen Prahou

V průběhu několika minulých týdnů se v médiích postupně objevovaly spekulace o nadstandardních vzta…