VIDEO Zeman znovu na Hrad. Sociální demokraté představili platformu Zachraňme ČSSD

05.01.2018 12:55

Vybraní sociální demokraté v pátek 5. ledna v restauraci Mánes představili platformu pro záchranu ČSSD s názvem Zachraňme ČSSD: Zeman znovu na Hrad. Sociální demokraté Roman Onderka, Michal Hašek a Jaroslav Foldyna během představení vyzvali voliče sociální demokracie, aby v nadcházející prezidentské volbě svým hlasem podpořili stávajícího prezidenta Miloše Zemana.

VIDEO Zeman znovu na Hrad. Sociální demokraté představili platformu Zachraňme ČSSD
Foto: Hans Štembera
Popisek: Logo ČSSD

„Vyzýváme současné i bývalé členy ČSSD, stejně jako současné i bývalé voliče ČSSD, aby podpořili Miloše Zemana v prezidentské volbě,“ stojí v prohlášení platformy Zachraňme ČSSD, kterou sociální demokraté představili v pátek 5. ledna v restauraci Mánes.

„Miloš Zeman dovedl sociální demokracii v 90. letech 20. století ze 7procentní strany až k nejsilnější politické straně,“ oceňují dále v prohlášení Zemanovy zásluhy. „Vstoupil hlavním vchodem do Strakovy akademie a byl premiérem úspěšné jednobarevné vlády ČSSD. Nyní jsme v době, kdy dosluhující vedení sociální demokracie dokončilo svůj pochod opačným směrem a dovedlo stranu z pozice nejsilnější politické strany až k 7procentnímu debaklu,“ vysvětlují sociální demokraté.

Zakládajícími signatáři platformy Zachraňme ČSSD jsou Jiří Zimola, Jaroslav Foldyna, Karel Goldemund, Jan Grois, Michal Hašek, Zdeněk Koudelka, Stanislav Mrvka, Svatopluk Němeček, Ivo Polák, Jiří Rozbořil, Adam Rykala, Josef Smýkal, Ivana Stráská, Zdeněk Škromach, Karel Šplíchal.  

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jok

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…