VIDEO Známý písničkář natočil klip o Zemanovi. Na Hradě mít radost nebudou

15.03.2016 20:00

Písničkář Xindl X, vlastním jménem Ondřej Ládek, na Hitrádiu pravidelně komentuje dění u nás i ve světě. Teď se s humorem sobě vlastním vyjádřil ke třetímu výročí „panování“ prezidenta Miloše Zemana. Na Hradě se jeho humorné video asi líbit nebude. Dozvěděli by se například, že Miloš Zeman už před třemi lety skončil v urně, jenže bohužel v té volební.

VIDEO Známý písničkář natočil klip o Zemanovi. Na Hradě mít radost nebudou
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Miloš Zeman
reklama

Na videu dostupném na sociální síti Facebook Xindl X konstatuje, že můžeme slavit. Jedni slaví, že je Miloš Zeman už tři roky prezidentem. Druzí se mohou radovat, že bude prezidentem už jen dva roky. Pravda však je, že může být prezidentem zvolen ještě jednou, takže je možná lepší oslavy neuspěchat. Lepší prý bude si to „Milošovo prezidentování zrekapitulovat. V písničce.“

„Před třemi roky skončil v urně, žel v té volební, zbejvaj mu dva roky, kolik je to vole dní,“ prozpěvuje Xindl X na videu s kytarou v ruce. „Ve své kanceláři nesedává nečinně, stabilizovat společnost učí se v Číně,“ pokračuje zpěvák. A ačkoli prý prezidenta občas záhadná viróza souží, zvládá napáchat ostudu doma i za louží.

V refrénu se dozvíme, že „hrdinně spravuje zem se svým věrným ovčáckým psem“, doprovodný klip ukazuje Miloše Zemana s pejskem, jenž je však ozdoben hlavou prezidentova mluvčího Jiřího Ovčáčka. Tomu předchází obrázek svině krmící selátka. Satirická palba do hlavy státu tím však nekončí. V klipu drží prezident Zeman kalašnikov a nabízí rychlé řešení na politickou změnu v naší zemi.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

„Kritiky doktorů nedbá a s výrazem vědmy doporučil dětem kouřit od dvaceti sedmi,“ pokračuje písničkář. Podle Xindla X už Zeman stihl urazit Ferdinanda Peroutku a jako správný „štědrý chlapík nešetří státními řády pro kamarády“. „Nerozhodí ho, ani když lítaj vajíčka, vždyť ho podporuje Sládek, ba i Konvička. Pro postoj k migrantům milujou ho rasisti a on zase je, aby si úspěch pojistil,“ zazní v songu.

Sečteno a podtrženo, Miloš Zeman je prý gentleman. „Četl jsem to, bylo to napsaný na levý straně v dolní polovině,“ končí písničku Xindl X.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lidé od Klause ml. zatápí kolem Jourové. Tohle totiž řekla o Polsku a Maďarsku

22:24 Lidé od Klause ml. zatápí kolem Jourové. Tohle totiž řekla o Polsku a Maďarsku

Na facebooku Trikolóry vyšlo stanovisko strany k situaci v Maďarsku a v Polsku. „Je ostudné, když vý…