VIDEO, které jste asi ještě neviděli: "Jsme Češi, my se nikdy nevzdáme. Nikdy!" křičí Petr Hampl na konto Merkelové

27.08.2016 17:28

Návštěva německé kancléřky Angely Merkelové v Praze ještě stále hýbe Českem. Na sociálních sítích se o návštěvě diskutuje, politici odpovídají na dotazy, zda tato návštěva měla smysl a po internetu kolují videa, která by německou kancléřku asi ani trochu nepotěšila. Sociolog Petr Hampl na jednom z nich, které zachycuje jeho vystoupení na demonstraci proti německé kancléřce, hlásí, že by napříště pozval Merkelovou do Opavy, kde je vězení pro velmi těžké případy. „My se vám nikdy nevzdáme!“ křičel na dálku na německou kancléřku.

VIDEO, které jste asi ještě neviděli: "Jsme Češi, my se nikdy nevzdáme. Nikdy!" křičí Petr Hampl na konto Merkelové
Foto: Hans Štembera
Popisek: Petr Hampl

Angela Merkelová už je pěkných pár hodin mimo Prahu, ale na internetu stále kolují videa, která by si německá kancléřka za rámeček nedala. Na jednom z nich je k vidění sociolog Petr Hampl řečnící při čtvrteční demonstraci na Malostranském náměstí. „Máte radost, že je Angela Merkelová v Praze?“ ptá se demonstrantů, kteří přišli protestovat proti Merkelové. Proto nepřekvapí, že je mu odpovědí pískot a pokřiky „ne“. 

„Já také ne,“ odpovídá Hampl. „Ale doufám, že jednou přijde do České republiky a stráví tady delší dobu. Mám už pro ni dokonce vybranou lokalitu. Je to v Opavě, kde je vězeňské zařízení pro velmi těžké případy a celoživotní věznění,“ pokračuje předseda strany Alternativa pro ČR 2017.

Nechceme pomstu, ale ...

Jeho slova prý mohou znít jako vtip, ale on to vtip tak úplně není. Pokud se nám totiž podaří odrazit islámskou invazi, bude třeba potrestat lidi, kteří za tímto plánem stojí. „Bude zapotřebí udělat něco jako nový Norimberský proces. Bude zapotřebí jasně říct, že lidé, kteří takovou pohromu způsobili, nemohou uniknout trestu. A to i proto, že se v posledních týdnech jasněji a jasněji ukazuje z dokumentů, které unikly. že to není něco, co by se stalo náhodou. Že už minimálně deset let tady existoval plán způsobit ty migrační toky. Vůbec nejde o nějaké ubohé lidi, kterým se pomáhá. Že ten plán byl připraven s cílem změnit mocenské poměry v Evropě,“ hřímal do mikrofonu sociolog.

Rozhodně prý nejde o pomstu. Jde o svědectví pro příští generace, že zrádci národa nesmějí uniknout trestu. „Je důležité, aby jména Merkelová a (Jean-Claude) Juncker byla vyslovována se stejným pohrdáním jako jsou dnes vyslovována jména jako Hitler a Göring,“ nešetřil evropské lídry.

Pravda, zatím prý on a jeho stoupenci prohrávají na všech frontách, protože se migrační vlnu nepodařilo zastavit a evropské vlády údajně umlčují vlastní občany. „Islámští vrahové šíří děs mezi domácím obyvatelstvem a vládnoucí elitě se snaží potlačovat protesty, likvidovat svobodu projevu a ničit poslední zbytky demokracie. Sdělovací prostředky dál šíří lži, tisíce dětí jsou podrobovány vymývání mozků. A konec konců už to, že má paní Merkelová tu drzost přijet do České republiky, že má tu drzost vůbec ukázat se tady, to svědčí o tom, jak triumfálně se dnes cítí.“

My se nikdy nevzdáme

Hampl a jeho příznivci prý mají na své straně jednu nespornou výhodu. Brání svobodu slova, brání vlastní zemi proti nepřátelům a opírají se o ideály, za které je třeba bojovat. „My bráníme svou zemi, my bráníme svobodný svět,“ křičel z plných plic do mikrofonu. .

Naproti tomu evropští politici ničí své země kvůli dotacím. Jsou to podle jeho názoru bezpáteřní prospěcháři, od kterých nelze čekat ani odvahu, ani odhodlání. „My budeme bojovat do posledního dechu, zatímco oni skončí, jakmile se jim to přestane vyplácet... My jsme Češi a nikdy se nevzdáme, slyšíte? Nikdy!“ křičel do ochraptění Hampl. 

Fotogalerie: - Pocty i řev pro Angelu

Prezident Miloš Zeman přivítal spolkovou kancléřku...
Návštěva kancléřky Merkelové na Pražském hradě
Přivítání na Pražském hradě
Prezident věnoval kancléřce dva výtisky knihy Jaro...
Před Pražským hradem
Na Malostranském náměstí

Fotogalerie: - Dusná návštěva Merkelové

Demonstrant proti Merkelové
Plakát proti Merkelové
Protesty při návštěvě kancléřky Angely Merkelové v...
Při návštěvě kancléřky Angely Merkelové v Praze
Při návštěvě kancléřky Angely Merkelové v Praze
Při návštěvě kancléřky Angely Merkelové v Praze

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Moravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova

13:42 Moravec chtěl pitvat Babišův audit, ale narazil. A zněla Havlova slova

Dnes se v Otázkách Václava Moravce setkali předseda Ústavního soudu Pavel Rychetský, nejvyšší státní…