VV se zlobí na Týden: S vilou Peake nemáme nic společného

13.11.2012 17:54 | Zprávy

Vedení Věcí veřejných se ostře ohradilo proti tvrzením časopisu Týden, který financování strany spojuje s prodejem vily bývalé členky Karolíny Peake. Podle VV je to pouze osobní problém Peake.

VV se zlobí na Týden: S vilou Peake nemáme nic společného
Foto: Hans Štembera
Popisek: Manželé Peakovi prodali vilu v Troji za 57 milionů. V časech realitní krize velice slušné, nemyslíte?

„Prodej domu manželi Peake je jejich osobní problém a rozhodně nijak nesouvisí s financováním politické strany Věci veřejné. Paní Peake od roku 2009 darovala VV celkově částku ve výši 36 527,- Kč, což si autoři stejně jako kdokoliv jiný mohou ověřit v pravidelných výročních zprávách za roky 2009,2010 a 2011,“ píše se v tiskovém prohlášení.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: joh

Ing. Martin Dvořák byl položen dotaz

Bez svobody slova není demokracie

To máte svatou pravdu, ale proč tedy nerespektujete názory druhých? Myslím těch, co s vámi nesouhlasí. Proč je shazujete, urážíte a najímáte lidi jako Foltýn nebo vůbec celý ten váš slavný boj proti dezinformacím? Vždyť to není opět nic jiného než snaha umlčet ty, co s vámi nesouhlasí.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Moskva se těší na Babiše? Ne. Jen Vondrův syn se nachytal na titulek

16:39 Moskva se těší na Babiše? Ne. Jen Vondrův syn se nachytal na titulek

Ruská agentura TASS se zaměřila na nadcházející volby v České republice a očekávané vítězství Andrej…