Václav Klaus ocenil voliče, nepodlehli prý protizemanovské propagandě. Snad i druhé kolo rozhodne venkov, a ne kavárna, věří

13.01.2018 19:26

Do druhého kola prezidentských voleb postoupil z prvního místa Miloš Zeman. Za jeho podporu si bývalý prezident Václav Klaus voliče velmi cení. ,Nenechali se zastrašit militantní protizemanovskou propagandou a dali svůj hlas dnešnímu prezidentovi,“ vyjádřil spokojeně.

Václav Klaus ocenil voliče, nepodlehli prý protizemanovské propagandě. Snad i druhé kolo rozhodne venkov, a ne kavárna, věří
Foto: Hans Štembera
Popisek: Václav Klaus v pořadu Horké téma

Tím, že voliči dali hlas současnému prezidentovi Zemanovi prý prokázali, že jim jde o naši zemi, ne o poklonkování cizím zájmům a ne o vyvolávání chaosu a diskontinuity za každou cenu. „Řekli tím, že nechtějí masovou migraci a z ní plynoucí nebezpečí likvidace evropské a spolu s ní i české kultury, tradic a hodnot,“ sdělil prostřednictvím Institutu Václava Klause.

Vyjádřil také obavy z toho, že Jiří Drahoš, který v prvním kole obsadil druhé místo, toto nebezpečí necítí a nebude mu umět čelit. „Miloš Zeman vyhrál ve všech krajích Čech, Moravy a Slezska, kromě Prahy. Věřím, že venkov – nikoliv pražská kavárna – rozhodne i kolo druhé,“ uzavřel exprezident.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: nab

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Reportáž Slonkové a Kubíka letí ze stolu. Čerstvé vyjádření šéfa komunistů v Českém rozhlasu

17:56 Reportáž Slonkové a Kubíka letí ze stolu. Čerstvé vyjádření šéfa komunistů v Českém rozhlasu

Do středečních Dvaceti minut Radiožurnálu zavítal předseda komunistů Vojtěch Filip. Vláda, kterou dn…