Václav Moravec najednou změnil program...

20.09.2013 13:30

Kdo se těšil na vystoupení Miroslava Šloufa v nedělních Otázkách Václava Moravce, bude nakonec zklamán. Šlouf sice byl zván, vzhledem k aktuálnímu vývoji však nastala změna programu.

Václav Moravec najednou změnil program...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Miroslav Šlouf

Byl zvolen lídrem, z kandidátky téměř vzápětí odvolán a jeho stranický spojenec Vladimír Dryml ho v médiích hájí bez ohledu na dopady na pověst Zemana i SPOZ. Řeč je o Miroslavu Šloufovi, známém lobbistovi a někdejším spolupracovníkovi prezidenta Miloše Zemana.

Šlouf, který byl z kandidátky vyřazen vedením SPOZ, mohl o svých současných vztazích s prezidentem hovořit v nadcházejících nedělních Otázkách Václava Moravce. Jak ParlamentníListy.cz jako první informovaly, do pořadu byl pozván, což potvrzuje v pátečním sdělení i mluvčí České televize Alžběta Plívová. Současně však dodává: Šloufovo vystoupení se odkládá.

Někdy příště...

"Pan Miroslav Šlouf byl do aktuálního vydání OVM zván již minulý týden. Poté, co proběhla masová demonstrace horníků v Ostravě a současně majitelé a vedení OKD rozhodli o uzavření Dolu Paskov v roce 2014, dala dramaturgie pořadu a vedení zpravodajství přednost této aktuální události, která se zásadně týká životů desetitisíců lidí a do pořadu pozvala zástupce zainteresovaných stran. Pan Miroslav Šlouf bude pozván do některého z budoucích vydání pořadu," uvedla mluvčí ČT.

Politicky ožehavých televizních vystoupení lační diváci tak v neděli budou uspokojeni "pouze" duelem šéfky hnutí Hlavu vzhůru! Jany Bobošíkové a lídrem ANO Andrejem Babišem v Partii na FTV Prima. (Poněkud svéráznou pozvánku najdete ZDE)

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: jpo

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Takový binec! Skandál po pohřbu Karla Gotta? FOTO, za které možná vyrazí šéfa

9:02 Takový binec! Skandál po pohřbu Karla Gotta? FOTO, za které možná vyrazí šéfa

Bývalý poslanec za TOP 09 František Laudát se na svém facebookovém profilu zamyslel nad snímkem z po…