Valachová a obviněná náměstkyně: Bydlely spolu, popíjely spolu a ještě je tu příhoda s limuzínou, píší noviny

17.08.2017 7:43 | Zprávy
autor: vef

Vesnické kluby se potýkají s nedostatkem financí. A to přitom vláda rozhodla, že letos pošle do sportu o dvě miliardy korun víc, než se plánovalo. Jenže jako supi se na peníze slétli šéf České unie sportu Miroslav Jansta a předseda Fotbalové asociace Miroslav Pelta a dotační kauza byla na světě. Výsledkem kauzy je několik obviněných, kromě Pelty a Jansty také Fotbalová asociace, Česká unie sportu či bývalá náměstkyně ministerstva školství Simona Kratochvílová. Píše o tom MF Dnes.

Valachová a obviněná náměstkyně: Bydlely spolu, popíjely spolu a ještě je tu příhoda s limuzínou, píší noviny
Foto: Jan Štěpán
Popisek: Ministryně Kateřina Valachová v Opavě

A právě na Kratochvílovou se dnešní vydání zaměřuje více. Již příchod Kratochvílové na ministerstvo školství totiž vyvolává pochybnosti. Resort totiž podle deníku odmítá zveřejnit písemnou práci, díky níž se žena do funkce dostala. 

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Trapas

Nemyslíte, že je spíš až trapné, jak se vláda s prezidentem přetahuje? Já nechápu, proč věci, které fungovaly měnit a řešit místo toho, aby se řešilo to podstatné, co fakt tíží lidi?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Zbrojařský maňásek. Připomínka, co se dělo ve Varech, když Pavel ještě nebyl prezident

4:44 Zbrojařský maňásek. Připomínka, co se dělo ve Varech, když Pavel ještě nebyl prezident

Všichni stojíme při vás, volali umělci z pódia k čestné lóži karlovarského divadla, kde seděl prezid…