Válka právníka Vyvadila s Hřebejkem: Nejsme u Putinů

9. 2. 2013 13:50

Advokát Jiří Vyvadil vede spor s režisérem Janem Hřebejkem. Režisér, fanoušek knížete Karla Schwarzenberga, nazval totiž podporovatele prezidenta Miloše Zemana rudými a hnědými prasaty. Vyvadil poskytl ParlamentnímListům.cz jejich vzájemnou emailovou komunikaci.

Válka právníka Vyvadila s Hřebejkem: Nejsme u Putinů
Foto: hns
Popisek: Fotokoláž.

"Pane Vyvadile, tak jste o Zavadila zavadil. Neonanujte se na mě, aby vás bylo lépe vidět. Nejsme u Putinů, doufám, takže nedělejte pohoršeného jakože spravedlivého. Já o reklamu od vás nestojím, tak mi jí nedělejte," píše Hřebejk.

Vyvadil se ale okamžitě brání. "Už jsem si navykl, že vulgarita je Vaši přirozeností. Jakkoliv Pelíšky pokládám za to nejlepší, co bylo u nás po roce 1989 natočeno, nic to nemění na tom, že trestní oznámení jsem již samozřejmě podal a v pondělí bude odcházet jeho rozšíření doplněné o zastupování těch osob, kteří se cítí Vašim výrokem hluboce poškozeni," odpověděl Hřebejkovi.

Na to režisér Vyvadilovi napsal, že ze sebe dělá hlupáka. Advokát redakci tuto komunikaci přeposlal ke zveřejnění. Celý spor vznikl kvůli výroku na Prima Family. "Naprostá hanba je, s čím Miloš Zeman přišel ve druhém kole - přišel s naprosto estébáckým a fašistickým svinstvem, a to se mu vymstí. Rudá a hnědá prasata táhnou lháře a demagoga na Hrad," prohlásil tehdy Hřebejk,

Ptejte se politiků, ptejte se Vašich volených zastupitelů, pište, co Vám osobně vadí. Registrujte se na našem serveru ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: red

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Brutální výsměch Jaroslava Plesla „kavárně". TOPiči! Na Soukupa prý budou muset „vyhrabat" rasismus

20:32 Brutální výsměch Jaroslava Plesla „kavárně". TOPiči! Na Soukupa prý budou muset „vyhrabat" rasismus

Šéfredaktor Mladé fronty Dnes Jaroslav Plesl se dnes na svém Facebooku zamýšlí nad nejzajímavějšími …