Vaše děti vás budou soudit! Ve sněmovně přituhuje

28.02.2023 17:17 | On-line

Ve Sněmovně je dusno. Vláda a opozice se do sebe pustily kvůli záměru vlády zpomalit valorizaci penzí. Ostrá slova padají z obou stran. Slovní rána střídá slovní kopanec. Poslanec SPD Jaroslav Foldyna od řečnického pultíku hřímal, že koalici jednoho dne odsoudí jejich děti. A to byl teprve začátek...

Vaše děti vás budou soudit! Ve sněmovně přituhuje
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanecká sněmovna ČR

Jednání Sněmovny, na kterém došlo i na zpomalení tempa valorizace penzí, začalo v 10 hodin dopoledne a začalo být jasné, že to bude tvrdý den.

„Jestli si myslíte, že je valorizace důchodů ohrožením republiky, tedy hrozbou značných hospodářských škod, tak jste na omylu. Vymysleli jste si, že pod vějičkou těchto věcí okradete české důchodce. To je tristní. A věřím tomu, že jednou vás za to budou vaše děti soudit,“ pustil se do vládní koalice poslanec SPD Jaroslav Foldyna hned po desáté dopoledne.

Ekonomický expert ODS a místopředseda Sněmovny Jan Skopeček hned Foldynovi výpad vrátil.

„Chtěl bych poprosit pana Foldynu, aby si odpustil věci typu ‚čí děti se budou stydět‘. Každý z nás vychováváme děti tak, jak nejlépe umíme, tedy aby se za nás nestyděly. Držme schůzi v mantinelech politické kultury, za kterou se nebude stydět žádné z našich dětí,“ prohlásil.

Tento článek je staršího data a je dostupný pouze pro předplatitele. Předplatné můžete vyzkoušet zdarma, nebo zakoupit, zde:

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: mp

Ing. Petr Liška byl položen dotaz

Regiony potřebují odvykačku, jsou závislé na dotacích

V tomto vašem článku píšete, že stát musí připravit plán na komplexní péči o řadu oblastí společnosti, počínaje výchovou a vzděláváním, sociální péčí (ale přísnou, neumožňující zneužívání), bydlením, bojem s dezinformacemi... Můžete mi vysvětlit, co mají dezinformace společného s tím, jak se některý...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Jinde na netu:Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Uživateli nejlépe hodnocený komentář

Sami si přidali desetitisíce a důchodcům ukradnou to, co jim patří!, Uživatel se přihlásil ke kodexu Dobré Diskuseforspin , 28.02.2023 17:53:50
Pak budou posílat dary na Ukrajinu. Že dovolili na Václavském náměstí mávat vlajkama fašistického AZOVU a dalších je důkaz co nám tady vládne! Vrána k vráně sedá!!!

|  8 |  0

Další články z rubriky

Střelba na Trumpa. Dějí se věci: Zablokovaná zpráva. Ochranka nebyla z tajné služby

20:40 Střelba na Trumpa. Dějí se věci: Zablokovaná zpráva. Ochranka nebyla z tajné služby

Kolem sobotního atentátu na amerického exprezidenta Donalda Trumpa panuje čím dál více otazníků. Pod…