Vedení středočeské ČSSD by mělo odstoupit 14. června. Ještě svolá primárky

08.06.2012 9:31 | Zprávy

Podle informací ParlamentníchListů.cz z důvěryhodného zdroje ze středočeské ČSSD by se měl ve čtvrtek 14. června sejít Krajský výkonný výbor středočeské ČSSD, který bude řešit kauzu Davida Ratha.

Vedení středočeské ČSSD by mělo odstoupit 14. června. Ještě svolá primárky
Foto: Hans Štembera
Popisek: David Rath a Richard Dolejš

Podle informací redakce budou předmětem jednání dva základní body. Svolání nových primárních voleb pro volby do krajského zastupitelstva, kdy by se měla znovu sestavit kandidátka, a dále prý KVV odstoupí.

Proč nenese odpovědnost rada kraje?

Na odstoupení KVV a nové primárky totiž tlačí cetrální vedení ČSSD a pohrozilo, že jinak primárky svolá samo. Členům KVV se sice nelíbí, že by mělo nést politickou odpovědnost, když jednobarevná rada kraje, která schvalovala návrhy tehdejšího hejtmana Davida Ratha, neodstoupí. Členové KVV budou tedy rezignovat na své funkce, i když rada kraje neodstoupí. A ta se k tomu nemá.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: Lukáš Petřík

MUDr. Ivan David, CSc. byl položen dotaz

Nerostné bohatství na Ukrajině

Na CNN jste tvrdil, že Ukrajina již nerostné suroviny, které jsou na jejím území nevlastní, že je vlastní někdo jiný. Jak to víte? Myslíte, že tak na USA šije nějakou boudu, a proto došlo i k vyhrocení oné schůzky, kde se měla smlouva podepsat? A kdo je tedy podle vás vlastní?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Slíbil, neudělal. „Podtrhlo mu to nohy.“ Znalec k odstřelu Součka. V pozadí Moravec

8:35 Slíbil, neudělal. „Podtrhlo mu to nohy.“ Znalec k odstřelu Součka. V pozadí Moravec

TÝDEN V MÉDIÍCH Ve skutečnosti nejde o Jana Součka, ale o Václava Moravce. Petr Žantovský popisuje d…