Ven z hnutí! Babiš rezolutně ke kauze spícího zastupitele v Praze. Kolego Stropnický, jednejte

22.02.2017 17:39 | Zprávy

Jaroslav Štěpánek, člen ANO, ověšený mnoha funkcemi, zřejmě skončí v hnutí Andreje Babiše. Ten se k celé záležitosti spícího zastupitele postavil čelem a prostřednictvím ParlamentníchListů.cz vzkázal předsedovi regionu Praha, ministru obrany Stropnickému, aby okamžitě jednal. Přeloženo do češtiny: Štěpánek musí opustit hnutí.

Ven z hnutí! Babiš rezolutně ke kauze spícího zastupitele v Praze. Kolego Stropnický, jednejte
Foto: Hans Štembera
Popisek: Andrej Babiš v pořadu OVM

„Budu informovat jeho organizaci a krajského předsedu, že takoví lidé v hnutí nemají místo, nechť zjednají nápravu,“ sdělil naší redakci ministr financí Babiš. Reagoval tak na sérii tří fotografií, na kterých je zastupitel Jaroslav Štěpánek zachycen, jak spí.

Dvě fotografie pocházejí z jednání zastupitelstva hlavního města Prahy, třetí pak z jednání rady, kde se obvykle řeší zakázky v hodnotě až stovek milionů korun.

„Pane kolego Stropnický, udělejte si tam pořádek, je to ostuda,“ dodal Babiš s tím, že se všem omlouvá za Štěpánkovo chování. „Já (ho) nevybíral,“ vzkázal závěrem Babiš.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: Tomáš A. Nový

Mgr. Jan Farský byl položen dotaz

Na jakou další válku se podle vás chystá Rusko?

Proti komu? Popisujete také, jaký prospěch má pro Trumpa Rusko, jaký prospěch má ale z toho, že je proti Evropě? Nebo myslíte, že to dělá kvůli tomu, aby si Putina víc naklonil? Horáková

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Pamětníci Klausovy ODS pláčou. Decroix a „strašně smutný příběh“

20:51 Pamětníci Klausovy ODS pláčou. Decroix a „strašně smutný příběh“

Eva Decroix zaplavila čtvrteční média jako Respekt, DVTV i Seznam. Profil mladé ministryně, která se…