Věřím členům vlády. Určitě. Patřím mezi 2 procenta Čechů

05.10.2012 14:10 | Zprávy
autor: joh

Podle průzkumu agentury STEM věří vládě premiéra Petra Nečase pouze 17 procent občanů, z toho určitě pouhá dvě. Nejvíce jí věří voliči TOP 09, jelikož má podle nich jejich strana v kabinetu nejsilnější slovo.

Věřím členům vlády. Určitě. Patřím mezi 2 procenta Čechů
Foto: Filip Jandourek
Popisek: Ve sněmovně se schyluje k hlasování o důvěře vládě

Podle zjištění STEM důvěry ve členy vlády neustále klesá. Jednoznačnou odpověď – tedy to, že vládě věří určitě – odpověděla jenom dvě procenta dotázaných. Zato Senát se drží na stabilních 28 procentech a i přes většinové zastoupení levice má více důvěry u pravicových voličů.

Celý průzkum najdete ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

16:16 Mlčet před Ústavním soudem? A dost. Padlo jasné slovo

„Ústavní soud je kritizovatelný, a naopak je v zájmu demokracie se o jeho selháních bavit,“ zdůrazňu…