Vím, vím, vím, vím, vím... Andrej Babiš sepsal tento odvážný dopis voličům

02.09.2013 11:58

Lídr hnutí ANO a podnikatel Andrej Babiš sepsal dopis voličům, ve kterém se představuje občanům, přibližuje jim svou minulost a své plány a program, který chce prosazovat, pokud uspěje v předčasných volbách do Poslanecké sněmovny. Zároveň zájemce zve k setkání v regionech. "Pojďme se potkat. Může být líp, záleží na nás všech," vyzývá Babiš.

Vím, vím, vím, vím, vím... Andrej Babiš sepsal tento odvážný dopis voličům
Foto: Lucie Bartoš
Popisek: Andrej Babiš

Dopis, který vyvěsil na internetové stránky svého hnutí ANO, začíná Babiš svým představením. "Za dvacet let jsem v České republice od úplné nuly, bez privatizace a bez korupce vybudoval největší tuzemskou soukromou firmu, která zde zaměstnává více než dvacet tisíc lidí. Tuto firmu budujeme pro další generace. Se stejnou vizí by se měla dělat i politika," píše podnikatel.

Češi jsou podle něj šikovný a perspektivní národ, který doplácí na řízení neschopných politiků, kteří před volbami pouze slibují a vzali si je jako rukojmí svých soukromých ambicí. Zapomněli prý přitom, že stát patří občanům, všemožně se vyhýbají tomu, aby veřejně vystavili svá majetková přiznání, a zaklínají se imunitou.

Celý dopis Andreje Babiše ZDE

Babiš ví, jak na to

Podle Babiše lze zlepšit úroveň mladých rodin, sociálně slabých i seniorů, jen se musí vědět, jak na to jít. "Vím, jak vybrat daně od velkých neplatičů, aby bylo na důchody. Vím, jak zabránit rozkrádání našeho státu a mrhání našimi penězi. Vím, že základ všeho je dát lidem práci, a na rozdíl od politiků vím, jak se pracovní místa vytvářejí. A také vím, že pravidla a zákony musí platit pro všechny," přesvědčuje potenciální voliče podnikatel.

Dopis uzavírá majitel zemědělského koncernu Agrofert tvrzením, že do voleb jde spolu se svými kolegy a kolegyněmi plný odhodlání a s myšlenkami, které Česká republika potřebuje. "Nejsem jako naši politici, neslibuji. To, co říkám, také dělám. Proto jsem založil hnutí ANO, proto nabízím své zkušenosti a ucházím se o Váš hlas. Do politiky nejdu kvůli penězům, věřte, že žádné další nepotřebuji," stojí v dopise.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: adr

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Lipovská promluvila pro PL o penězích v ČT. Je to vážné. Wollner křičí: Moje generace jí vybojovala svobodu...

15:49 Lipovská promluvila pro PL o penězích v ČT. Je to vážné. Wollner křičí: Moje generace jí vybojovala svobodu...

Ekonomka Hana Lipovská, členka Rady ČT a kandidátka Volného bloku Lubomíra Volného pro podzimní volb…