Vládnou nám mimozemšťané, kteří netuší, jak lidé žijí. Předsedkyně Trikolóry tuší, co se vládě brzy vymstí

12.05.2021 14:15

Způsob, jakým vláda Andreje Babiše přistoupil k probíhajícímu rozvolňování protiepidemických opatření, budí mnoho vášní. Předsedkyně Trikolóry a poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková dokonce označila ministry za mimozemšťany.

Vládnou nám mimozemšťané, kteří netuší, jak lidé žijí. Předsedkyně Trikolóry tuší, co se vládě brzy vymstí
Foto: Archiv Zuzana Majerová Zahradníková
Popisek: Předsedkyně hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková
reklama
„Když člověk sleduje zprávy, jak se rozvolňují proticovidová opatření, má pocit, že ve vládě sedí snad nějací mimozemšťané, kteří absolutně nevycházejí do ulic, takže ani netuší, jak lidé žijí a co si myslí... Ministr Havlíček jako by nic vysloví větu, že od 10. května už budou v provozu vleky, a stud ho u toho ani nefackuje. Ministr Arenberger povoluje nenosit venku roušky, jako by je snad kdokoli svéprávný snad ještě nosil. Ministr Plaga dál spřádá plány, jak dalším a dalším testováním dětí ve školách vyhodit další stamiliony,“ hodnotí poslední kroky vlády Zuzana Majerová Zahradniková, předsedkyně hnutí Trikolóra, která je přesvědčena o tom, že podstatná část veřejnosti se už od „vládních mimozemšťanů“ díky svému zdravému úsudku odpojila.
 

Anketa

Chcete, aby vás hospodský či restauratér obsloužil bez testu na covid?

77%
14%
hlasovalo: 11562 lidí
„On totiž pouze blázen si kvůli kávě na zahrádce oblíbené kavárny nebo kvůli orosenému pivu na lavici před hospodou poběží nechat udělat PCR test za 1700 korun. A hospodští či kadeřnice, kosmetičky a všichni, pracující ve službách, kteří to mají v hlavě v pořádku, se pro změnu nepropůjčí k nezákonné roli amatérských zdravotníků, kteří zákazníkům lustrují zdravotní stav,“ je přesvědčena poslankyně Majerová. 
 
Podle předsedkyně Trikolóry však dnešní stav vede k absolutní degradaci autority vlády. „Každé z dalších nesmyslných vládních opatření, a že už jich bylo, dál a dál snižuje ochotu lidí dodržovat jakákoli pravidla, takže vláda svými nesmyslnými nařízeními ničí právní povědomí celé společnosti. To se dříve či později vymstí. Možná ve chvíli, kdy to bude nejvíc potřeba,“ domnívá se Majerová. 
 
 
 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Karel Výborný

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

V ODS se štítí Babiše? Zapomeňte. Plán s krycím názvem „Upocenej“ se týká úplně jiných postav. Začal boj, na oběti se nehledí

4:43 V ODS se štítí Babiše? Zapomeňte. Plán s krycím názvem „Upocenej“ se týká úplně jiných postav. Začal boj, na oběti se nehledí

Řadu týdnů ParlamentníListy.cz bedlivě mapují dění v ODS. To se oproti zvyklostem přesunulo z centra…