Voják po návratu z mise ohrožoval vlastní dcery. A Stropnický na to...

31. 5. 2014 21:20

Paní Ema Veselská prosila o pomoc Ministerstvo obrany. Její manžel absolvoval dvě mise v Afghánistánu a vrátil se poznamenán posttraumatickým syndromem. Projevilo se to, bohužel, i v rodinném životě. Došlo to až tak daleko, že žena málem zemřela a raději před agresivním manželem ukryla dvě malé dcerky. O kauze informuje server Týden.cz.

Voják po návratu z mise ohrožoval vlastní dcery. A Stropnický na to...
Foto: Hans Štembera
Popisek: Herec Martin Stropnický

„Po návratu z vojenské mise se stal z mého muže úplně jiný člověk. Asi i proto, že se mu tam před očima rozprskly na kaši malé děti a byl raněn. Nevím, jaké další hrůzy zažil, a už to ani vědět nechci," líčí a dodává: „Doma byl pak šíleně agresivní. I k dcerám. Jednou mě dokonce posadil na stůl a trhl. Kdybych neměla kostrč srostlou s chrupavkou, byla bych na místě mrtvá. Lékařské zprávy to potvrzují," píše paní.

V únoru se obrátila s prosbou o pomoc na Ministerstvo obrany. A 20. března ji přišla odpověď. Její znění si budete moci přečíst v pondělním vydání časopisu Týden. Podstatné ale je, že se žena cítila zrazena. Ministr obrany Martin Stropnický (ANO) ji prý nechal na holičkách. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozdupal Hrušínskému bábovku. Havel, Šarapatka, TOP 09, to je dobro? A Zeman, Babiš, PL a Xaver zlo? Tohle „kavárně“ zkazí den

16:53 Rozdupal Hrušínskému bábovku. Havel, Šarapatka, TOP 09, to je dobro? A Zeman, Babiš, PL a Xaver zlo? Tohle „kavárně“ zkazí den

Konzervativní komentátor a youtuber Ondřej Tesárek, přezdívkou Bratříček, se pustil do ředitele diva…