Volíte předlistopadového lampasáka. Dáte už pokoj Nohavicovi?! Nedávný šéf Reflexu udeřil

24.01.2023 20:20 | Ze sítí

Bývalý šéfredaktor týdeníku Reflex Marek Stoniš nechápe, proč voličům tzv. demokratického bloku nevadí minulost generála Petra Pavla, ale pokrytecky odmítají třeba koncerty Jarka Nohavici. „Když už ti zavilí demokrati volí s písní na rtu předlistopadového komunistického funkcionáře, lampasáka a frekventanta špionské školy, myslíte, že už dají pokoj Nohavicovi?“ ptá se Stoniš.

Volíte předlistopadového lampasáka. Dáte už pokoj Nohavicovi?! Nedávný šéf Reflexu udeřil
Foto: Reflex
Popisek: Titulka Reflexu s Andrejem Babišem

Stoniš začátkem měsíce skončil po šesti letech ve vedení časopisu Reflex. Důvodem byla podle vydavatelství Czech News Center snaha dát značce „širší směr“. Samotný Stoniš prý s koncem v roli šéfredaktora souhlasil. „V různých manažerských pozicích Reflexu jsem působil čtrnáct let, což v tak vyhraněném médiu nebyla jednoduchá mise,“ uvedl Stoniš. 

Nyní se na svém twitteru pozastavil nad tím, že tzv. demokratickým voličům nevadí minulost Petra Pavla z dob komunismu. „Když už ti zavilí demokrati volí s písní na rtu předlistopadového komunistického funkcionáře, lampasáka a frekventanta špionské školy, myslíte, že už dají pokoj Nohavicovi? Kdo první napíše, že je to něco jiného, dostane pornohercem Jandou podepsanou klíčenku Evropských hodnot,“ napsal na Twitteru v narážce na to, že kvůli proruským vazbám jsou Nohavicovi rušeny koncerty.

 

 

Vyhraněnost týdeníku Reflex, jak uvedl po svém konci Stoniš, mezitím potvrzuje redaktor Reflexu Martin Bartkovský. Ten pravidelně komentuje předvolební debaty ve prospěch generála Pavla a tvrdě atakuje protikandidáta Andreje Babiše. Na toho útočí i na svém twitteru.

„Teorie: Původně měl být dneska Andrej Babiš v Hradci Králové. V Náchodě se právě potkává polský prezident Duda se Zemanem. A Andrej Babiš tam za to svoje prohlášení o nepomoci Polákům dostal od Hradu stopku. Aby to ponížení ustál, vymyslel si další útoky a nikam už nepojede. Srab,“ napsal například k dnešnímu zrušení Babišova programu.

 

Vytvořil také koláž, podle které je Babiš tím, kdo svou agresivní kampaní může za nárůst agresivity mezi voliči. „Přemýšlel jsem, jak mimořádné prohlášení Andreje Babiše vizualizovat. A mám k tomu jen tohle: Všichni jste agresivní, jen já jsem letadlo!“ uvedl Bartkovský. 

 

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

reklama

autor: jma

PhDr. Ivan Bartoš, Ph.D. byl položen dotaz

boj s dezinformacemi

Dobrý den, proč se podle vás šíří dezinformace? Není to náhodou proto, že vy politici špatně komunikujete? Ostatně na špatnou komunikaci této vlády poukazují mnozí. A jak přesně s nimi chcete bojovat? Budete odsuzovat všechny názory, které se neslučují s těmi vašemi? To totiž teď děláte. A ještě je...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Čisté a spokojené Bavorsko se nekoná. Viděli jsme úplně jiné

4:46 Čisté a spokojené Bavorsko se nekoná. Viděli jsme úplně jiné

Bývala to městečka, o kterých se nám jen snilo. Bavorské úhledné vesničky, čistá, „vypíglovaná“ měst…