Volíte předlistopadového lampasáka. Dáte už pokoj Nohavicovi?! Nedávný šéf Reflexu udeřil

24.01.2023 20:20 | Ze sítí

Bývalý šéfredaktor týdeníku Reflex Marek Stoniš nechápe, proč voličům tzv. demokratického bloku nevadí minulost generála Petra Pavla, ale pokrytecky odmítají třeba koncerty Jarka Nohavici. „Když už ti zavilí demokrati volí s písní na rtu předlistopadového komunistického funkcionáře, lampasáka a frekventanta špionské školy, myslíte, že už dají pokoj Nohavicovi?“ ptá se Stoniš.

Volíte předlistopadového lampasáka. Dáte už pokoj Nohavicovi?! Nedávný šéf Reflexu udeřil
Foto: Reflex
Popisek: Titulka Reflexu s Andrejem Babišem

Stoniš začátkem měsíce skončil po šesti letech ve vedení časopisu Reflex. Důvodem byla podle vydavatelství Czech News Center snaha dát značce „širší směr“. Samotný Stoniš prý s koncem v roli šéfredaktora souhlasil. „V různých manažerských pozicích Reflexu jsem působil čtrnáct let, což v tak vyhraněném médiu nebyla jednoduchá mise,“ uvedl Stoniš. 

Nyní se na svém twitteru pozastavil nad tím, že tzv. demokratickým voličům nevadí minulost Petra Pavla z dob komunismu. „Když už ti zavilí demokrati volí s písní na rtu předlistopadového komunistického funkcionáře, lampasáka a frekventanta špionské školy, myslíte, že už dají pokoj Nohavicovi? Kdo první napíše, že je to něco jiného, dostane pornohercem Jandou podepsanou klíčenku Evropských hodnot,“ napsal na Twitteru v narážce na to, že kvůli proruským vazbám jsou Nohavicovi rušeny koncerty.

 

 

Vyhraněnost týdeníku Reflex, jak uvedl po svém konci Stoniš, mezitím potvrzuje redaktor Reflexu Martin Bartkovský. Ten pravidelně komentuje předvolební debaty ve prospěch generála Pavla a tvrdě atakuje protikandidáta Andreje Babiše. Na toho útočí i na svém twitteru.

„Teorie: Původně měl být dneska Andrej Babiš v Hradci Králové. V Náchodě se právě potkává polský prezident Duda se Zemanem. A Andrej Babiš tam za to svoje prohlášení o nepomoci Polákům dostal od Hradu stopku. Aby to ponížení ustál, vymyslel si další útoky a nikam už nepojede. Srab,“ napsal například k dnešnímu zrušení Babišova programu.

 

Vytvořil také koláž, podle které je Babiš tím, kdo svou agresivní kampaní může za nárůst agresivity mezi voliči. „Přemýšlel jsem, jak mimořádné prohlášení Andreje Babiše vizualizovat. A mám k tomu jen tohle: Všichni jste agresivní, jen já jsem letadlo!“ uvedl Bartkovský. 

 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: jma

Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Uvažujete kandidovat do vedení ANO?

Máte asi největší šanci oslovit nejen další voliče, ale i ostatní strany se s vámi ezdráhajíjednat jako třeba s Babišem. Nebo myslíte, že by s Schillerovou nebo Havlíčkem nastala nějaká změna? O nich se často jako o adeptech na nvé lídry mluví, ale podle mě to jsou jen cvičené opičky Babiše, nic ve...

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:


Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Vy byste blahopřál Babišovi, že lež a nenávist zvítězily?“ Moravec rozmáznul Rychetského průšvih

14:57 „Vy byste blahopřál Babišovi, že lež a nenávist zvítězily?“ Moravec rozmáznul Rychetského průšvih

Končící předseda Ústavního soudu ČR Pavel Rychetský poslal vzkaz nově zvolenému prezidentovi Petru P…