Vondra k útoku na Klause: Noviny píšou, že všichni jsme zločinci. Toto je důsledek

28.09.2012 19:09 | Zprávy
autor: nem

Důvodem útoku na prezidenta Václava Klause je podle Alexandra Vondry, ministra obrany, současná atmosféra ve společnosti. Uvedl to pro ParlamentníListy.cz.

Vondra k útoku na Klause: Noviny píšou, že všichni jsme zločinci. Toto je důsledek
Foto: tan
Popisek: Ministr Alexandr Vondra

Tato atmosféra je podle něj živená nejen médii, ale i levicí, kteří o společnosti vytváří klamný obraz. „Je to bohužel důsledek atmosféry ve společnosti, kterou přiživují média a levice svou rétorikou ve stylu, že všichni politici jsou málem zločinci a zloději,“ míní Vondra.

Vše k tématu ZDE

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Zajímáte si o problémy jiných skupin než mladých?

Co jste udělala třeba pro starší ročníky? Já mladým přeji jen to dobré, ale přijde mi, že se politici víc zajímají poslední době jen o ně, jako kdyby tu starší nebyli nebo nebyli důležití.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

8:11 Tajemný účet šel po Rakušanovi. Pak proti němu zasáhl Seznam

Začalo to odkrýváním miliardových armádních a policejních zakázek, teď se rozhořela otevřená „válka …