Vondra prý o ProMoPro musel vědět. Seděl na poradách

13.04.2012 7:21 | Zprávy
autor: bob

Někdejší podřízená Alexandra Vondry Jana Hendrichová v rozhovoru pro deník Právo tvrdí, že bývalý vicepremiér byl pravidelně informován o všech důležitých věcech, které se týkaly zakázky pro firmu Promopro.

Vondra prý o ProMoPro musel vědět. Seděl na poradách
Foto: Ladislav Carda
Popisek: Koaliční vláda se dohodla o svém pokračování. Zatím tedy nepadne

Podle jejího vyjádření pro deník tedy Vondra dobře věděl i o tom, jaké částky byly za smluvené ozvučení akce vypláceny.
 
 V roce 2009 pracovala Hendrichová jako vicepremiérova náměstkyně a patří mezi dvanácti lidí, které kriminalisté obvinili ze spáchání trestného činu.
 
 Úřad vlády loni proplatil společnosti Promopro 183 faktur. Pod většinou z nich je podepsaná právě Hendrichová.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Mgr. Libor Vondráček byl položen dotaz

Eurozóna

I kdyby všechny sousední nebo okolní země přijaly Euro, na a co? Proč by to měl být pro nás nějak rozhodující nebo směrodatné? Jsme přeci snad pořád samostatný suverénní stát. Ať si ho Maďarsko klidně přijme, má ho třeba i Slovensko a ovlivnilo nás to nějak? Podle mě ne.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nemáte na mě vůbec nic, zuří Decroix. Kvůli bitcoinům mluví o prasárně

18:50 Nemáte na mě vůbec nic, zuří Decroix. Kvůli bitcoinům mluví o prasárně

Spor kolem bitcoinové kauzy po trestním oznámení ministra Jeronýma Tejce dál eskaluje. Jeho předchůd…