Výbuch roušek. Děsný trapas. A vztek hned po volbách

11.10.2021 15:55 | Zprávy

V sobotu se ve volebním štábu SPOLU mohutně oslavovalo. Volební vítězství dokonce dalo zapomenout i na jinak povinné respirátory. A samozřejmě že si toho všimli lidé a upozorňují na to na sociálních sítích.

Výbuch roušek. Děsný trapas. A vztek hned po volbách
Foto: Hans Štembera
Popisek: Koalice SPOLU vyhrála volby do poslanecké sněmovny. Ve volebním štábu bylo veselo

„Takže SPOLU oslavovalo. No, ale roušky neměli. Můžou mě zkusit někde otravovat, ať si ji nasadím. Takže když vy tak, tak stejně,“ poznamenal jeden z uživatelů Twitteru.

Takze SPOLU oslavovalo. No,ale rousky bemeli. Muzou me zkusit nekde otravovat at si ji nasadim. Takze kdyz Vy tak, tak stejne.

— Josef Balvín (@JosefBalvin) October 10, 2021

Stejně se rozčílil i další z uživatelů. „Aha, takže lidi, kteří šli volit bez roušky a byli ‚chyceni‘, tak ty na udání řešila PČR, ale to, že ve volebním stanu té hovadské SPOLU to nikdo neměl na hubě, tak to je v pořádku. Něco vám kážou a sami na to serou,“ poznamenal.

Aha, takže lidi, kteří šli volit bez roušky a byli "chyceni", tak ty na udání řešila PČR, ale to, že ve volebním stanu té hovádské Spolu to nikdo neměl na hubě, tak to je v pořádku. Mimo jste Vy, pane Šeran. Něco Vám kážou a sami na to serou.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

COVID-19

Více aktuálních informací týkajících se COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MZ ČR. Přehled hlavních dezinformací o COVID-19 naleznete na oficiálních stránkách MV ČR. Pro aktuální informace o COVID-19 můžete také volat na Informační linku ke koronaviru 1221. Ta je vhodná zejména pro seniory a osoby se sluchovým postižením.

Zcela jiné informace o COVID-19 poskytuje například Přehled mýtů o COVID-19 zpracovaný týmem Iniciativy 21, nebo přehled Covid z druhé strany zpacovaný studentskou iniciativou Změna Matrixu, nebo výstupy Sdružení mikrobiologů, imunologů a statistiků.

autor: vef

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Radek Rozvoral byl položen dotaz

Sociální dávky

Podle vás mají být odebrány všem, kdo mohou pracovat a nechtějí. Můžete to nějak specifikovat? Co když někdo pracovat chce, ale nemůže sehnat vyhovující práci? I takoví totiž jsou. Jinak ale souhlasím s tím, že s tím zneužíváním určitými skupinami je fakt třeba něco udělat.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Šumavu šokoval smažený sýr za přesně 1501 Kč

4:40 Šumavu šokoval smažený sýr za přesně 1501 Kč

To by „Král Šumavy“ asi koukal! Vypravili jsme se na Kvildu, kde se natáčel pro mnohé legendární fil…