Vylhané nebezpečí, zkompromitovaní pleticháři. Bývalý policejní prezident rozebírá, proč se tak blázní kvůli ruským motorkářům

03.05.2015 10:57

Stanislav Novotný býval mezi lety 1993 až 1994 policejním prezidentem a později začal podnikat. Kontakty získal mimo jiné i na Ukrajině. Dnes si všímá průjezdu Nočních vlků Evropou, solidarity, které se jim dostává od svobodomyslných lidí, i politiků, kteří se pokoušejí velhat lidem do hlav, aby zakryli skutečné problémy. Problémy s uprchlíky, za něž nese spoluzodpovědnost i Západ.

Vylhané nebezpečí, zkompromitovaní pleticháři. Bývalý policejní prezident rozebírá, proč se tak blázní kvůli ruským motorkářům
Foto: Jan Rychetský
Popisek: Vlajka motorkářského gangu Noční vlci
reklama

Německá vláda dávala jasně najevo, že ruské Noční vlky do Berlína nepustí. Polská vláda ji podpořila a do stejného proudu se postavila i vláda česká. Jenže ruští Noční vlci i tak jedou Evropou a na Slovensku či v Maďarsku se jim dostává vřelého přijetí. Tamní vlády nechaly Noční vlky na pokoji a nic se neděje. V Česku, Polsku a dokonce i v Německu se ozývají bratrské organizace, které nabízejí pomoc. Němečtí motorkáři dokonce tvrdí, že v případě potřeby převezmou štafetu a poselství k sedmdesátému výročí konce druhé světové války k uctění obětí do Berlína přivezou.

Boj s Nočními vlky je podle Novotného jen výrazem slabosti politických elit, ale také výrazem faktu, že obyčejní lidé vědí své. To však nemění nic na tom, že jedno nebezpečí pro Evropu skutečně existuje.

Celý text naleznete zde

„Akcentace vylhaného nebezpečí v kontrastu s velmi reálnou katastrofou, která v podobě masové imigrace běženců hrozí likvidací evropské civilizace, navozuje navíc dojem, že jde o jeden z mnoha zastíracích manévrů. Zkompromitovaní evropští pleticháři si mezitím nechali poslanci Evropského parlamentu odhlasovat rezoluci, jež úslužně žádá Evropskou komisi o stanovení přistěhovaleckých kvót. Kvót, jejichž deklarovaným smyslem je humanitární pomoc lidem, kteří se dostali do existenční krize v zemích, kde zuří občanské války. Ani slovo přitom nepadlo o odpovědnosti za daný stav. O hlavních vinících humanitárních katastrof na Blízkém východě a v severní Africe,“ poznamenává někdejší policejní prezident.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

21:55 Agáta Hanychová ostře vystoupila: Noste roušku, dodržujte opatření. A ty VIP matky, co se hroutí, že si nemůžou dojít na řasy. Bože!

Na lidi, kteří nedodržují vládní opatření v boji proti koronaviru, apeluje na instagramu bývalá mode…