Vynutit. Češi jsou bonzáci. Flegr sáhl národu do svědomí a potěšil se z vakcín

27.10.2021 18:35

Biolog a vysokoškolský pedagog Jaroslav Flegr se v rozhovoru pro CNN Prima NEWS vyjádřil k povinnosti nosit respirátory na pracovišti. Video s jeho vyjádřením o tom, že Češi jsou bonzáci a že je to naše výhoda, rozhořčeně sdílel například herec Michal Gulyáš.

Vynutit. Češi jsou bonzáci. Flegr sáhl národu do svědomí a potěšil se z vakcín
Foto: Reprofoto: FCB
Popisek: Jaroslav Flegr

Anketa

Ještě přitvrdit proti neočkovaným?

21%
77%
hlasovalo: 27802 lidí
„Dodržovat by se to mělo a je možný to vymáhat. Buď se bude často kontrolovat, což jde špatně, nebo se zavedou v podstatě drakonické tresty. Něco jako když někdo falšuje bankovky. Prostě pak se to nemusí tolik vymáhat, protože se lidé budou bát toto porušovat. U náš ještě navíc máme tu strašnou výhodu, že Česi jsou bonzáci a rádi nějaké neoblíbené spolupracovníky třeba nahlásí,“ poznamenal k povinnosti nosit respirátory na pracovišti Flegr.

„Takže dodržovatelné to je, rozhodně bychom od toho neměli ustupovat a neměli bychom snižovat okruh lidí, kteří mají nosit roušky, respirátory,“ zmínil. 

A právě sekvenci s touto částí rozhovoru sdílel herec Michal Gulyáš s dovětkem o známém hororu Stephena Kinga To. „Když se ‚TO‘ z Kingova hororu odlíčí a vstoupí do sociální sféry...,“ poznamenal Gulyáš se zvracejícím smajlíkem.

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

Předpokládané složení nové vlády:

předseda vlády: Petr Fiala (ODS), ministr vnitra: Vít Rakušan (STAN), ministr pro místní rozvoj a digitalizaci: Ivan Bartoš (Piráti), ministr zemědělství: Zdeněk Nekula (KDU-ČSL), ministr financí: Zbyněk Stanjura (ODS), ministr zdravotnictví: Vlastimil Válek (TOP09), ministr školství: Petr Gazdík (STAN), ministr práce a sociálních věcí: Marian Jurečka (KDU-ČSL), ministryně obrany: Jana Černochová (ODS), ministr spravedlnosti: Pavel Blažek (ODS), ministr průmyslu a obchodu: Jozef Sikela (BPP), ministr dopravy: Martin Kupka (ODS), ministr zahraničí: Jan Lipavský (Piráti), ministr životního prostředí: Anna Hubáčková (BPP), ministr kultury: Martin Baxa (ODS), ministr pro evropské záležitosti: Mikuláš Bek (BPP), ministr pro legislativu: Michal Šalomoun (BPP), ministryně pro vědu a výzkum: Helena Langšádlová (TOP09).

reklama

autor: vef

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

19:41 EU nás uvedla v omyl s očkováním. Babiš vytáhl silné info

„Kdo za to může? Co nám říkala celý rok Evropská komise? Že když dosáhneme 70 procent proočkování do…