Vyšetřovatelé už se prý blíží Houskovu vrahovi. Do ledna by mělo být jasno

21.12.2013 11:41 | Zprávy
autor: vam

Policejní vyšetřovatelé vraždy kontroverzního severočeského podnikatele a politika Romana Housky se o něco přiblížili odhalení vraha. Serveru Lidovky.cz to sdělil šéf ústeckých státních zástupců Jan Jakovec s tím, že jasněji v celé věci by mohlo být již v lednu.

Vyšetřovatelé už se prý blíží Houskovu vrahovi. Do ledna by mělo být jasno
Foto: Jaroslav Bukowski
Popisek: Zavražděný člen ústeckého Krajského výkonného výboru ČSSD Roman Houska

Jakovec přiznává, že vyšetřovatelé stále pracují s více verzemi, pachatel vraždy identifikován stále není. Přesto se prý policisté odhalení vraha přiblížili, nic bližšího ale sdělit nemohl. Jakovec rovněž přiznal, že mluvit v této chvíli o motivu vraždy by byla spekulace. Posun ve vyšetřování by prý mohl nastat v lednu.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Michal Zuna byl položen dotaz

Armáda

Podle vás byly peníze za vaší vlády vykládány na obranu efektivně? Co vím, tak jste peníze na armádu dávali i za jiné věci než za armádu nebo se nakupovaly předražené věci. Já nejsem proti navyšování výdajů, ale mám pochybnosti, zda jsou vynakládány efektivně.

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Nejde o poplatky, ale o to, co za ně dostaneme. Štěpán Kotrba obsáhle

19:31 Nejde o poplatky, ale o to, co za ně dostaneme. Štěpán Kotrba obsáhle

Mediální analytik Štěpán Kotrba, spoluautor několika mediálních legislativ, pro ParlamentníListy.cz …