Výsledky kongresu ODS jsou nedostatečné, myslí si Klaus

05.11.2012 13:55 | Zprávy

Prezident Václav Klaus až z Laosu komentoval výsledky kongresu ODS. Provedené změny jsou podle něj nedostatečné, řekl serveru Novinky.cz.

Výsledky kongresu ODS jsou nedostatečné, myslí si Klaus
Foto: Hans Štembera
Popisek: Prezident Václav Klaus

Klaus se zamyslel nad tím, zda jsou změny v ODS po víkendovém kongresu dostatečné. „A moje odpověď je ‚nevím‘. Na první pohled se mi to jako dostatečné nezdá,“ uvedl prezident. Sjezd ale na dálku příliš detailně nesledoval, informuje server.

Klaus jel o víkendu do Laosu. Na kongres poslal zdravici

Klaus poslal na kongres zdravici, kterou na místě přečetl kancléř Jiří Weigl. V ní uvedl, že mu není lhostejná situace v ODS, ale nechtěl dávat žádná doporučení. Vyzval delegáty, aby měli sílu a odvahu k závažným rozhodnutím.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: vfe

Jaroslav Komínek byl položen dotaz

Máte pro svá tvrzení o zlodějích nějaké důkazy?

Tvrdíte - Fialova zlodějská banda. Kdo přesně a jaké proto máte důkazy? Netvrdím, že v ODS nedochází třeba ke korupci, ale v jaké straně u nás k ní nedochází?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Už v únoru se říkalo, že Havel bude prezident. Bylo to připravené. Přímí účastníci o 17. listopadu 1989

9:56 Už v únoru se říkalo, že Havel bude prezident. Bylo to připravené. Přímí účastníci o 17. listopadu 1989

Listopadové události roku 1989 zřejmě nebyly tak spontánní, jak si lidé tehdy mysleli. Špičky StB a …