Výsměch poslanci Humlovi. Je prý jak šestnáctiletá puberťačka

25.09.2016 20:31

Poslanec ČSSD Stanislav Huml se podobá šestnáctiletým puberťačkám. Soudí tak alespoň server Týden.cz, jenž přinesl se zákonodárcem rozhovor a hned na úvod ohlásil, že „na sociální síť vkládá články a komentáře s kadencí šestnáctileté puberťačky“.

Výsměch poslanci Humlovi. Je prý jak šestnáctiletá puberťačka
Foto: Hans Štembera
Popisek: Poslanec Stanislav Huml
reklama

Stanislav Huml se hned tak něčeho nezalekne. Na sociálních sítích hojně sdílí různé konspirační teorie včetně tezí, jež sahají k popírání holocaustu, a nezalekne se ani slavných jmen. Dokázal to např. udáním Petry Kvitové, která podle jeho názoru škodí státu tím, že neodvádí daně ve své rodné zemi.

„Já podal podnět na tři ministerstva, jediný, kdo mi neodpověděl, byl ministr financí! Ministryně práce a sociálních věcí Marksová mi logicky řekla, že se jí to netýká. A na to třetí ministerstvo si teď už nevzpomenu. Já tu Kvitovou ale poslal hlavně ministru financí jako podnět a on dělá, jako že se ho netýká,“ zlobí se Huml. Už však neví, jak to s jeho podnětem vypadá. Přestal se tím zabývat.

Huml zdůrazňuje, že tady nejde jen o Kvitovou, jde o nejbohatší vrstvu české společnosti, která prchá ze země a neplatí tu daně. Chybějí tu pak peníze pro seniory, pro zdravotnictví a tak podobně. „Ono to fakt není jednoduché, přihlásit se do Monaka nebo jiného daňového ráje, tam musíte strávit nějaký čas. A pokud tam nejste, tak je to podvod... A pozor, já nenapsal, že je špína!“ zdůraznil poslanec, na nějž se obořili i někteří jeho fanoušci. Zákonodárce na sociální síti jen sdílel článek, který Kvitovou za špínu označoval. Připomněl také, že v některých zemích se s „ďanovými vystěhovalci“ umějí vypořádat. Třeba v Německu. U nás však ne.

 Celý rozhovor najdete zde.

Pár slov padlo i k teoriím o 11. září. Proč se dvojčata zřítila? Huml má prý své pochybnosti, byť zdůrazňuje, že nevěří každé blbosti. Ať je pravda jakákoli, celou pravdu prý neznáme. „Pozůstalí stále mají mnoho otázek. Asi to byli teroristi, o tom není sporu. Ale vyšetřovatelé nepřipustili k výslechu všechny svědky. Ani je nechtěli. A to, že nehledali výbušniny, je oficiální odpověď oficiálního vyšetřovatele,“ vyložil svůj pohled muž, jenž by rád z Poslanecké sněmovny přešel do senátu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Debil Babiš. Nora Fridrichová promluvila. Takto si představuje „veřejný zájem“

20:28 Debil Babiš. Nora Fridrichová promluvila. Takto si představuje „veřejný zájem“

Ke slovům ministryně práce a sociálních věcí Jany Maláčové (ČSSD), že je Babiš „debil“, se již vyjád…