Witowská, běž radši míchat povidla! ČT zadarmo drahá. Zkušený divák odhalil zlé věci

07.10.2021 10:15 | Komentář

Se superdebatou ČT a výkonem Světlany Witowské není spokojený ani kandidát TSS a bývalý radní ČT Petr Štěpánek. Špatně bylo prý snad úplně všechno. Podle něho si ČT pozvala osm lídrů, ale pět jich bylo jen v roli diváků, kteří sledovali grilování Babiše Petrem Fialou a Vítem Rakušanem. „Naprosto zoufalá moderátorka Světlana Witowská. Zpovykaná, sebestředná, utržená ze řetězu. Prostě běs!“ hodnotí kandidát, který má pro ČT vzkaz.

Witowská, běž radši míchat povidla! ČT zadarmo drahá. Zkušený divák odhalil zlé věci
Foto: hns
Popisek: Venkovní studio České televize v areálu stadionu Děkanka nedaleko Kavčích hor

Anketa

Je Světlana Witowská dobrá moderátorka?

7%
93%
hlasovalo: 16106 lidí
Něco tak příšerného, jako byla středeční volební superdebata na České televizi, jsem už fakt dlouho neviděl. Špatně bylo snad úplně všechno.

Pokud snad mělo být hlavním účelem debaty grilovat Babiše za jeho Panama Papers a dát k tomu příležitost protežovaným Fialovi (Spolu) a Rakušanovi (PirSTAN), nemusela k tomu zvát hnedle pět diváků. Mluvím samozřejmě o ostatních pozvaných.

Pokud si ČT pozvala osm hostů, bylo její profesní povinností nechat každému z nich přibližně stejný časový prostor, a ne některé nechat mluvit do aleluja a jiné přerušovat a utínat po první větě.

Infantilní nápad s umělou inteligencí byl taková hovadina, že se snad ani nechce věřit, že něco takového může vymyslet příčetný člověk. Asi na Kavkách příčetní lidé nepracují.

To nejstrašnější nakonec. Naprosto zoufalá moderátorka Světlana Witowská. Zpovykaná, sebestředná, utržená ze řetězu. Prostě běs! Předvolební debata fakt není mistrovství světa ve skoku do řeči a moderátor fakt není hlavní postavou večera. 

Po skončení téhle nekoukatelné hrůzy jsem přepnul na Primu, kde ještě běžela jiná předvolební debata. Byl to naprostý balzám na duši. Profesionální dramaturgie, profesionální moderátoři.

Suma sumárum: Nemilé osazenstvo Kavčích hor, když to neumíte, běžte radši do Fruty míchat povidla. Vaše Česká televize by i zadarmo byla drahá, natož když si takový paskvil musíme platit povinným výpalným.

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: Petr Štěpánek

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Takového d*bila nevymyslíš.“ Pád Pirátů v Praze: Co jste neměli vědět

4:44 „Takového d*bila nevymyslíš.“ Pád Pirátů v Praze: Co jste neměli vědět

Stahují se mraky nad pirátským vedením Prahy? Podle zdrojů redakce z pražského magistrátu je to nad …