Z Ruska vyjel na Donbas další konvoj kamionů

11.06.2015 6:22 | Zprávy
autor: čtk

Rusko vypravilo na východ Ukrajiny další konvoj s humanitárním nákladem. S odvoláním na ruské ministerstvo pro mimořádné situace o tom dnes informovala agentura TASS. Ukrajina nicméně Moskvu podezřívá, že tímto způsobem proudí na Donbas pomoc i proruským separatistům. Rusko toto nařčení odmítá.

Z Ruska vyjel na Donbas další konvoj kamionů
Foto: repro youtube, tan
Popisek: Ukrajina

Kolona více než stovky vozidel vyjela brzy ráno ze západoruské Rostovské oblasti. Na hranicích s Ukrajinou se konvoj rozdělí na dvě poloviny, jedna část zamíří do Doněcké oblasti a druhá do Luhanské oblasti. Podle TASS kamiony vezou masové konzervy, ryby, mléko, cukr, sůl, hygienické prostředky a také vybavení pro školy.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Ukrajina (válka na Ukrajině)

Zprávy z bojiště jsou v reálném čase těžko ověřitelné, ať již pocházejí z jakékoliv strany konfliktu. Obě válčící strany z pochopitelných důvodů mohou vypouštět zcela, nebo částečně nepravdivé (zavádějící) informace.

Redakční obsah PL pojednávající o tomto konfliktu naleznete na této stránce.

Ing. Andrej Babiš byl položen dotaz

Grónsko

Pane premiére, jaký je podle vás skutečný důvod proč chce USA Grónsko? Myslíte, že se o Grónsko bojí, že by na něj Rusko zaútočilo raketami, o kterých jste mluvil? Nebo se snad bojí Ruska? Pochybuji

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Psali mi voliči ODS.“ Nevěřili, dokud jim to ČT neukázala. Poslanec SPD o síle starých médií

14:54 „Psali mi voliči ODS.“ Nevěřili, dokud jim to ČT neukázala. Poslanec SPD o síle starých médií

Andrej Babiš (ANO) bývá radikální v rétorice, ale opatrný v činech. Nechce si v Evropě udělat nepřát…