Z Šafrova webu se rozlila žluč: Proti světu spodiny stojí Bakalova média a profesionální novináři z ČT, které v PL nepotkáte

25.06.2018 18:45

Na serveru Forum24.cz vyšel velmi ostrý komentář ke kandidátce na ministryni spravedlnosti poslankyni Taťáně Malé z hnutí ANO. Tato dáma prý zapadá do politické kultury, kterou tady zavedl prezident Miloš Zeman, když se do pozice hradního mluvčího rozhodl dosadit údajně „největšího blba v zemi“ Jiřího Ovčáčka. Malá je údajně pokračováním této „slavné tradice“.

Z Šafrova webu se rozlila žluč: Proti světu spodiny stojí Bakalova média a profesionální novináři z ČT, které v PL nepotkáte
Foto: psp.cz
Popisek: Taťána Malá (ANO)
reklama

Prezident Miloš Zeman prý v Česku zavedl zvláštní „kulturu“. „Když se hledá mluvčí, tak je třeba instalovat největšího blba v zemi. Když hledá prezident novináře a média, skrze něž by šířil své názory, tak si najde partu bláznů kolem dezinformačních webů,“ píše na úvod k poslankyni Malé server.

Klasickým příkladem této kultury je prý i server ParlamentníListy.cz, který je ochoten dát prostor totálně každému. I díky tomu se údajně může dostat do horních pater i „spodina“. Právě v takovéto společnosti může být Taťána Malá ministryní spravedlnosti. Alespoň podle Šafrova serveru.

Proti tomuto světu spodiny prý stojí média patřící Zdeňku Bakalovi a veřejnoprávní média. Tam je svět ještě normální a čelí všem těm podobným analytikům typu Martina Kollera a dalším. Ve veřejnoprávní televizi prý ještě pracují profesionální novináři, které podle Šafrova serveru na ParlamentníchListech.cz nepotkáte.

Právě tato mediální pokleslost, jejímž dalším představitelem je údajně i generální ředitel TV Barrandov Jaromír Soukup, otevřela prostor trestně stíhanému premiérovi, který si může s Českem dělat ledacos. Včetně toho, že za ministryni spravedlnosti navrhne svou poslankyni Taťánu Malou.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Nebezpečná vakcína? Rychlý vývoj nevadí, ujišťuje odborník. Češi se bojí, bude je nutné informovat, padlo

22:50 Nebezpečná vakcína? Rychlý vývoj nevadí, ujišťuje odborník. Češi se bojí, bude je nutné informovat, padlo

Česko objednalo přes Evropskou unii vakcínu proti koronaviru pro 5,5 milionu lidí. Vakcína vyvinutá …