Za Šabatové se tunelovalo, udeřil Křeček a Džamila Stehlíková nadskočila. Havlisti budou nosit odznak jako Židi? pálila. Skončí to u soudu, musíte vidět

19.02.2020 10:45 | Zprávy

Stanislav Křeček má být dnes uveden do funkce Veřejného ochránce práv. Ještě předtím se ve studiu Českého rozhlasu střetl s Džamilou Stehlíkovou. Někdejší Topolánkova ministryně pro lidská práva dnes působí jako členka Rady vlády pro sexuální menšiny a do Křečka se pustila od samého počátku.

Za Šabatové se tunelovalo, udeřil Křeček a Džamila Stehlíková nadskočila. Havlisti budou nosit odznak jako Židi? pálila. Skončí to u soudu, musíte vidět
Foto: Screen ČRo
Popisek: Džamila Stehlíková a Stanislav Křeček

„Ombudsman chrání jedince, každého z nás. Ale mnoho občanů nevěří, že vám, pane ombudsmane, záleží na občanech, jako jsou oni,“ spustila Stehlíková hned na začátku na Křečka.

„On ani nechce chránit lidská práva. Vždyť to opakovaně řekl, že se nebude zabývat otázkou diskriminace, i když mu to ukládá zákon,“ protestovala Stehlíková, když se opět dostala ke slovu.

„Vždyť on přímo nabádá lidi k porušování antidiskriminačního zákona,“ obvinila ombudsmana.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

autor: jav

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

Vláda

Proč za každou cenu chcete být ve vládě? Proč první nezískat nějaké zkušenosti z politikou, což většina vašich poslanců nemá?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

EU by si měla dát pozor. Na konferenci padla důležitá slova

19:40 EU by si měla dát pozor. Na konferenci padla důležitá slova

Střední Evropa musí jít vlastní cestou a hájit společně svoje zájmy v Evropské unii i ve světě. O to…