Zabije se? Bill Clinton s „pasačkou holčiček“. Aféra se rozlézá, je i FOTO

7. 7. 2020 10:54

Finančník a podle všeho kuplíř s nezletilými Jeffrey Epstein dle oficiálních zdrojů spáchal ve vězení sebevraždu, vyšetřování jeho aktivit však nekončí. Hlavním podezřelým se nyní stává Ghislaine Maxwellová, dcera mediálního podnikatele Roberta Maxwella. Nové zprávy o ní přinesl deník Telegraph. A netýkají se jen jí, ale také člena britské královské rodiny prince Andrewa, amerického herce Kevina Spaceyho a dokonce i bývalého prezidenta USA Billa Clintona. Jsou zde fotografie.

Zabije se? Bill Clinton s „pasačkou holčiček“. Aféra se rozlézá, je i FOTO
Foto: blacklistednews.com
Popisek: Bill Clinton
reklama

Bill Clinton v roce 2002 (kdy už nebyl prezidentem) navštívil Londýn, aby promluvil na konferenci labouristů. A princ Andrew mu nabídl prohlídku Buckinghamského paláce. Této prohlídky se na pozvání prince Andrewa zúčastnila jak Maxwellová, tak Spacey, a dle Telegraphu i Bill Clinton. Pochází z ní fotografie, jak Spacey (jehož kariéra značně utrpěla osočeními v kampani MeeToo) sedí s Maxwellovou na trůnu britské královny a vévody z Edinburghu.

Anketa

Chcete, aby prof. Roman Prymula získal politickou funkci?

11%
89%
hlasovalo: 5115 lidí

Ovšem zajímavější je druhé foto zveřejněné v deníku Telegraph, jak Bill Clinton stojí v objetí s Maxwellovou na schodech Boeingu 727. Než totiž dorazil do Velké Británie, strávil dle Telegraphu týden v Africe spolu se Spaceym, Maxwellovou a americkým hercem Chrisem Tuckerem. A to právě na palubě Epsteinova Boeingu, kterému se údajně přezdívalo „Lolita Expres“. Dle listu není známo, zda se cesty organizované pro Clintonovu nadaci zúčastnil i Jeffrey Epstein. Maxwellová byla zadržena minulý čtvrtek a americké úřady ji podezřívají, že pro Epsteina sháněla nezletilé dívky.

 

Jak Telegraph uvádí, po svém prezidentském angažmá Clinton tímto letadlem letěl nejméně čtyřikrát a jednou i v přítomnosti Epsteina, kterého v roce 2002 údajně pochválil za jeho „charitativní činnost“ v Africe.

Minulý rok se však Clinton od Epsteina distancoval. Jeho mluvčí na twitteru uvedl, že Bill Clinton o Epsteinových „hrozných činech“ nic nevěděl. „Víc než deset let s Epsteinem nemluvil a nikdy nebyl na ostrově Little St James (Epsteinův ostrov – pozn. red.), Epsteinově ranči nebo v jeho domě na Floridě,“ řekl.

Fotogalerie: - Farma v Olešnici

Farma v Olešnici u Bouzova se specializuje na chov...
Hospodář Adolf Odložil
Farma v Olešnici u Bouzova se specializuje na chov...
Farma v Olešnici u Bouzova se specializuje na chov...
Chovají tam různá zvířata
Chovají tam různá zvířata

 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: kas
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

17:10 Jóóóóóóhóóó, smál se černoch do mobilu, když nahrával, jak kumpáni bijí mladou holku. Co udělali její spolužáci? Radši se podívejte sami

Internet poslední týdny zaplavují videa až nepochopitelného násilí. Převažující prvek je na první po…