Západ čeká velká vlna revolucí. Muž, který radil prezidentům, tuší dramatické změny

10.11.2015 19:58

Západním zemím hrozí série násilných revolucí, které vypuknou, až lidé zjistí, že ztratili veškerou kontrolu nad všemi aspekty jejich života a že jejich jedinou možností je revoluce nebo smrt, tvrdí americký politolog Paul Craig Roberts. Informuje o tom server Prvnízprávy.cz.

Západ čeká velká vlna revolucí. Muž, který radil prezidentům, tuší dramatické změny
Foto: pixabay.com
Popisek: Svoboda - ilustrační foto

Příčinou takové katastrofy bude hned několik faktorů. Například předpokládaný růst podílu finančního sektoru na hrubém domácím produktu. Dalším faktorem je ztráta politických perspektiv, ke kterým prý dojde uzavřením Transatlantického a Transpacifického obchodního partnerství (TTIP, TPP). Tyto dohody prý „eliminují politickou suverenitu a vládami se stanou globální korporace“.

Celý text je ZDE

„Demokracie bude jednoduše nahrazena vládou korporací,“ tvrdí Roberts. „Poté, co se dospěje k dohodám, bude vláda zprivatizovaná. Zákonodárné sbory, prezident, premiér a soudy následně přestávají mít smysl,“ konstatoval analytik a upozornil, že firmy v rámci dohod dostanou imunitu vůči národním zákonům.

Obvinil přitom americkou Sněmovnu reprezentantů, že se nechala korporacemi koupit „levně“ za 200 milionů dolarů, aby zákonodárný sbor nevstupoval do tajných jednání.

Rusko, Čína a další se stanou ochránci národní suverenity

Roberts upozornil, že existují země, které do uvedeného partnerství nevstoupí. Podle něj těmito zeměmi jsou Indie, Rusko, Čína, Jihoafrická republika, Írán či Brazílie. „Tyto země se stanou ochránci národní suverenity a společenské kontroly, zatímco svoboda a demokracie budou na Západě mizet,“ upřesnil svou chmurnou vizi.

Členové francouzské vlády budou asi zabiti

Nevylučuje, že nechtěným důsledkem bude snaha lidí odstranit vládu „jednoho procenta“. Jednou například francouzský lid zjistí, že ztratil veškerou kontrolu nad svojí stravou díky společnosti Monsanto a americkému zemědělství, a členové francouzské vlády, kteří vydali Francii do dietního otroctví toxických potravin, budou pravděpodobně na ulici zabiti.

Podobné události se možná odehrají na celém Západě v okamžiku, kdy národy zjistí, že ztratily veškerou kontrolu nad všemi aspekty jejich života a že jejich jedinou možností je revoluce nebo smrt, dodal Roberts.


 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vam

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Ruský agente, rozkryj se! Český herec si udělal „p*del“ z BIS. A co se mu nestalo...

14:23 VIDEO Ruský agente, rozkryj se! Český herec si udělal „p*del“ z BIS. A co se mu nestalo...

BIS nedávno ve Sněmovně oznámila, že rozbila a rozkryla síť ruských agentů FSB. Plukovník Koudelka o…