Žatecká: Vládou s obviněným Babišem by ČSSD ztratila tvář

18.02.2018 16:00

Kandidátka na předsedkyni ČSSD Romana Žatecká chce sebevědomou stranu, které budou lidé věřit. Vládou s Andrejem Babišem, který byl obviněn z podvodu a je evidovaným spolupracovníkem komunistické Státní bezpečnosti, by ČSSD ztratila tvář, řekla v nominačním projevu delegátům dnešního sjezdu v Hradci Králové. Její slova přinesla ČTK.

Žatecká: Vládou s obviněným Babišem by ČSSD ztratila tvář
Foto: romana-zatecka.cz
Popisek: Zastupitelka České Lípy za ČSSD Romana Žatecká

„Pokud máme zastavit pád střemhlav k zemi, musíme udělat změnu,“ zdůraznila českolipská starostka Žatecká. Delegáti podle ní rozhodnou, zda ČSSD půjde novou cestou, nebo jen „mírně recyklovanou“.

Sociální demokraté se musejí podle Žatecké vrátit za voliči do hospod, kaváren a na pracoviště. Kandidátka straně nabídla také méně formalistické řízení, diskusi a krizové řízení k její ekonomické stabilizaci.

Žatecká zdůraznila, že nekandiduje kvůli stranickým kvótám na zastoupení žen, ale dobrovolně. ČSSD podle ní dovedla kvóty na hranici zdravého rozumu.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.

22:20 „Vybírají poplatky i na pohřbu, za každou hodinu tanečních u vašich dětí.“ Senátor Valenta před klíčovým hlasováním udeřil na Petra Jandu a spol.

V prosinci proběhla na půdě Senátu politická bitva, jejímž hlavním aktérem byl senátor Ivo Valenta a…