Zatímco Clintonová a spol. schůzovali, Donald Trump do nich rýpal

26.07.2016 10:04

Nominační sjezd demokratů pozorně sleduje kromě jiných i republikánský kandidát na amerického prezidenta Donald Trump, který dění u konkurentů komentuje prostřednictvím svého twitterového účtu. Pořádnou porci kritiky si již od něho stihl vykoledovat konkurent Hillary Clintové z primárek Bernie Sanders.

Zatímco Clintonová a spol. schůzovali, Donald Trump do nich rýpal
Foto: repro Fox News
Popisek: Donald Trump, republikánský kandidát na prezidenta USA

„Je smutné sledovat, jak se Bernie Sanders vzdal své revoluce. Vítáme všechny voliče, kteří chtějí napravit zkorumpovaný systém a vzít si zpět svoji práci,“ zveřejnil Trump poté, co Bernie Sanders vyjádřil na nominačním sjezdu demokratů podporu Hillary Clintonové.

Odeslaný screenshot obrázek

Později ještě přitvrdil. Uvedl, že Sanders se totálně zaprodal bezskrupulózní Hillary Clintonové. „Všechna ta práce, energie, peníze – a nic z toho! Mrhání časem,“ kroutí Trump hlavou nad jednáním Sanderse, který se proti němu na sjezdu vymezoval. Podle něho Donald Trump uráží jednu skupinu obyvatel za druhou, zatímco Hillary Clintonová ví, že rozmanitost je jednou z největších amerických sil.

„Pokud nevěříte, že jsou tyto volby důležité, pokud si myslíte, že můžete zůstat mimo, uvědomte si, že když Donald Trump vyhraje, bude vybírat soudce Nejvyššího soudu. Zkuste si představit, co to bude znamenat pro občanské svobody, rovná práva a budoucnost naší země,“ uvedl také mimo jiné Sanders.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: luš

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Vládní lumpárna, vydírání cestovatelů. Předák cestovek Papež naplno popsal, jak probíhá komunikace s ministerstvem

20:01 Vládní lumpárna, vydírání cestovatelů. Předák cestovek Papež naplno popsal, jak probíhá komunikace s ministerstvem

Jednou je nebezpečný Tunis, podruhé Řecko. Lumpárna od Ministerstva zdravotnictví, rozčiluje se pro …