Závody v nabl*tí na Václava Klause. Jan Hamáček a Pavel Novotný rozebráni

26.02.2021 13:13

Bývalý člen Rady pro rozhlasové a televizní vysílání, hudebník a spisovatel Petr Štěpánek, si pěkně vychutnal hned dvě mediální hvězdičky současného politického nebe. Předsedu sociálních demokratů a toho času ministra Jana Hamáčka a starostu pražských Řeporyjí, toho času snažícího se neúspěšně prosadit ve velké politice, Pavla Novotného. „Stal se z něj zm*d.“ Jde o nemoc prezidenta Klause. Tlouštík, vepřoid, černoprdelníci a Kaldovi pohrobci. Nechybělo tomu nic.

Závody v nabl*tí na Václava Klause. Jan Hamáček a Pavel Novotný rozebráni
Foto: AZy
Popisek: Pavel Novotný
reklama

Anketa

Máte důvěru v Jana Hamáčka? (Hlasování od 25.2.2021)

16%
84%
hlasovalo: 14936 lidí
„Zápas o dno české politiky je stále vyrovnaný. V posledních dnech ponejvíce zaujaly týmy ODS a ČSSD. Nejprve výrazně zaskóroval kapitán přátel růže se sociálním cítěním za peníze druhých Jan Hamáček, ale stav utkání vzápětí vyrovnal řeporyjský starosta Pavel Novotný v dresu fialových ptáků krajního středu. S postupem času a s týmovými posilami z řad černoprdelníků a Kaldových pohrobků možná už dokonce levého středu. Oba borci se předháněli, kdo více nablije na covidem onemocnělého exprezidenta Václava Klause,“ začal Štěpánek svůj výstup nesoucí se po celou dobu ve sportovním duchu.

„Jan Hamáček zápas otevřel tímto výrokem: 18. listopadu jsem řekl: Nikomu nic zlého nepřeji, ale obávám se, že v případě nějakých komplikací, exprezidentovi lékařskou péči neposkytne Institut Václava Klause. Přeji mu brzké uzdravení, ale náklady na péči bych mu s chutí naúčtoval... Pavel Novotný returnoval takto: Nejhorší, co by u toho Klause sr. mohlo nastat, je lehký průběh. Stal se z něj zmrd a mohl by ještě vykřikovat to, na co tupá lůza slyší. On je vlastně ten těžký průběh v zájmu celku, což je tedy šílené, ale ta rovnice tak vychází. Co mám špatně?“ Takto Štěpánek shrnul mediální výstupy obou pánů. Pak se už pustil do analýzy celého „utkání“.

„Sportovní experti soudí, že na první pohled to může vypadat, že vede ODS, tedy alespoň co se týče razance střel, přesto ale větší naděje na vítězství dávají borcům v oranžových dresech, neboť za ně skóruje sám kapitán, zatímco za fialové ptáky pouze jejich řeporyjský maskot.“ Tento drobný kopanec musel „maskota“ Novotného obzvlášť zabolet. Nicméně pak přišla ta pravá soda.

„V jednom se ale odborníci shodují. Estetický dojem z obou borců, jak z růžolícího tlouštíka z „kachlíkárny“, tak z otylého vepřoida z Řeporyjí, je obdobný, a proto další kolo napínavého klání mezi špičkovými týmy zdejší politické extraligy vyhlížejí se zvýšeným zájmem. Žádné dno totiž není tak hluboké, aby nemohlo být ještě hlubší,“ pálil bez ostychu Štěpánek.

Volby se podle něj blíží a „diváci“, tedy voliči, se mají prý na co těšit. Své hlášení zakončil už jen ironickým zvoláním: „Sportu zdar!“ Úspěch na sociálních sítích slavil Štěpánek, v poslední době třeba s příspěvkem, kdy vyfotil běžný provoz v jídelně Poslanecké sněmovny. Chtěl tím poukázat zejména na pokrytectví politiků, kteří zavírají restaurační zařízení a sami bezostyšně využívají služeb zařízení podobného. Fotku následně sdílela na svém profilu i poslankyně za hnutí Trikolóra Zuzana Majerová Zahradníková.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: AZy

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rusko? „Kerého blba toto móže napadnút.“ Lidé z Vrbětic zaskočili Novu. Pak přituhlo

20:47 Rusko? „Kerého blba toto móže napadnút.“ Lidé z Vrbětic zaskočili Novu. Pak přituhlo

Kerého blba toto móže napadnút, rozčiloval se v Televizních novinách TV Nova jeden oslovený starší m…