Zavřít vás a nutit koukat na skutky hrdlořezů maskovaných jako chudáci uprchlíci. Západ úplně zešílel, udeřil senátor

1. 7. 2015 15:23

Senátor Jaroslav Doubrava (S.cz) se ve svém profilu na ParlamentníchListech.cz pohoršuje nad slovy eurobyrokrata Laurenta Muschela, ředitele pro migraci a ochranu při Evropské komisi. Podle Doubravy podivně směšuje hrušky s jablky. Řeč je o přijetí uprchlíků.

Zavřít vás a nutit koukat na skutky hrdlořezů maskovaných jako chudáci uprchlíci. Západ úplně zešílel, udeřil senátor
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jaroslav Doubrava

Muschel podle Doubravy argumentuje tím, že v letech 1968 a 1969 odešlo z Československa do zahraničí na 70 tisíc našich občanů. „Z toho geniálně usoudil, že by ČR měla projevit solidaritu vůči migrantům,“ pozastavuje se Doubrava. 

Jak Doubrava podotýká, Muschel zapomněl na to, že českoslovenští utečenci přeskočili dva kopečky a byli stejně doma – tedy ve středozápadní Evropě. „Veškeré spektrum jednání československých utečenců bylo svázáno s evropskými zvyklostmi a intuitivně i s právními a sociálními pravidly, které byly v Evropě více méně totožné. Byla to migrace pro západ i politicky pozitivní, jako součást ideologického boje mezi východem a západem na evropském bojišti,“ konstatuje s tím, že dnešní migrace představuje pro Evropu nečitelný, kulturně a politicky ohrožující cizorodý prvek. 

Muschel je nebezpečný nám, Evropě, a tak i sobě. Měl by být zavřen do malého kinosálu a sledovat dokumenty o praktikách hrdlořezů, kteří se pod rouškou chudáků uprchlíků hrnou do Evropy. Hrdlořezů, kteří již i v Evropě znásilňují a obsazují obydlí místních obyvatel jako v Itálii. Napadají i české řidiče kamionů u Calais atd. Snad by se mu potom rozsvítilo?!“ rozohnil se Doubrava nad snahou Muschela dostat nelegální migranty do Evropy. 

Za jeho povinnost bych považoval přesvědčit vedení EU, aby se konečně začalo chovat racionálně a přijalo důsledné opatření k zamezení přílivu imigrantů, proti kterému je většina občanů Evropy. Obávám se, že představitelé západní Evropy zešíleli a nevidí analogii podzimu roku 1938,“ uzavřel Doubrava.

Celý text najdete ZDE.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: vef

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Ajaj. Jiřího Dienstbiera se v ČT ptali na to, co neslyšel rád. Takto to dopadlo

8:02 Ajaj. Jiřího Dienstbiera se v ČT ptali na to, co neslyšel rád. Takto to dopadlo

Ve studiu České televize se sešli tři senátoři: Tomáš Czernin, Miroslav Adámek a Jiří Dienstbier. Z …