Zeman a zdraví? Doktor Hnízdil se směje. A dál to lítá: Klaus ml., Hitler, spodina, póvl

23.10.2019 18:46

Lékař Jan Hnízdil zhodnotil zdraví prezidenta Miloše Zemana. A dospěl k závěru, že je čas hledat si prezidenta nového. A s nadsázkou oznámil, že bude sám kandidovat. Prý už má plán. Ten zahrnuje i žerty na účet Trikolóry Václava Klause mladšího, ale nejen na její. Tropil si žerty i z premiéra Andreje Babiše (ANO) a z dalších politiků.

Zeman a zdraví? Doktor Hnízdil se směje. A dál to lítá: Klaus ml., Hitler, spodina, póvl
Foto: Archiv JH
Popisek: MUDr. Jan Hnízdil, jeden z průkopníků české komplexní a psychosomatické medicíny a také autor celostně-medicínsky zaměřených odborných a popularizačních knih
reklama

Mocnář Miloš Zeman se nechal z důvodů naprostého zdraví na pár dní hospitalizovat ve vojenské nemocnici. Teď je ještě zdravější než zdravý. Žádný nemocnář. Budiž mu přáno. Nic ale netrvá věčně. I sám pan prezident už se začíná ohlížet po důstojném nástupci,“ napsal Hnízdil hned na úvod na blogu serveru Aktuálně.cz.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

V nadsázce se Hnízdil nabídl, že by mohl sám kandidovat. Jako první prý musí založit nějaké politické hnutí. Nesmí to být politická strana, protože ty lidem pijí krev. Dál prý potřebuje chytlavý název, jako Trikolóra, aby se mohl tvářit jako vlastenec. A nesmí zapomenout vyrazit mezi své spoluobčany. Třeba na kole.

Anketa

Je dobře, že Zeman vyznamená exprezidenta Václava Klause?

28%
72%
hlasovalo: 15114 lidí

„Aby lidi viděli, že jsem jedním z nich, že mluvím jejich jazykem. Musím si dát pozor na filozofování a cizí slova, to by mohlo debily znejistit. Řeknu jim, že budu hájit jejich zájmy, že mi mohou věřit. Vůbec přitom nevadí, že obyčejné lidi nemůžu ani cítit. Je to spodina, póvl, hnůj. Bez nich se ale k moci nedostanu. Hodně mne v tom inspiroval Adolf Hitler. Kdyby hned začal s pogromy a koncentráky, lidi by vyděsil a nikdy by nedokázal to, co dokázal. Na lidi se musí pomalu, opatrně,“ vysvětlil Hnízdil.

Mohl by prý lidem třeba říkat, že jim vrátí jejich zemi. Prý není jak, ale to nevadí. Hnízdil tady narážel na heslo Trikolóry Václava Klause mladšího, která lidi vyzývá, že si mají vzít svou zemi zpět. Lidé podle lékaře rádi slyší, že jim někdo něco vrátí, i když jim vlastně neřekne, jak to udělá.

Kromě toho prý lidem slíbí, že postaví dálnice, dálnice a dálnice nebo postaví kanál Jizera–Volha–Nil, že zemi spraví a že ostatní kradou. Tady by prý využil myšlenku Hitlerova mága propagandy Josepha Goebbelse, který říkával, že je nejlepší obvinit protivníky z toho, čeho jste se dopustili sami.

A až se prezidentem opravdu stane, vykašle se na ně.

„Vymyl jsem vám mozky (pokud jste vůbec nějaké měli). Teď už se mnou nehnete. Zvolili jste mne dobrovolně, demokraticky, v přímé volbě. Mám silný mandát. Stojím nad zákonem. Stát je teď moje firma. Stát jsem já. Nikdy neodstoupím! Nikdy! Váš budoucí prezident,“ uzavřel svůj komentář.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: mp
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...

16:11 Komentátor brání odstaveného Suchoně na Nově: Kdyby se tak kriticky přistupovalo k moderátorům ČT, redakce by zely prázdnotou. Moravec, Tvarůžková, Witowská...

PÁTEČNÍ ZÚČTOVÁNÍ TOMÁŠE VYORALA Opatření proti covidu evidentně nemají logiku, říká komentátor Tomá…