Zeman byl jako král. Drahoš seděl prkenně, analyzují noviny show TV Prima

24.01.2018 8:50

Kdo vyhrál prezidentskou debatu na televizi Prima? Středeční MF Dnes má jasno – Zeman. Zde jsou důvody.

Zeman byl jako král. Drahoš seděl prkenně, analyzují noviny show TV Prima
Foto: Hans Štembera
Popisek: Duel kandidátů na prezidenta Jiřího Drahoše a Miloše Zemana v Hudebním divadle Karlín

Stávající prezident Miloš Zeman a jeho vyzyvatel Jiří Drahoš mají za sebou první televizní střet. Fanoušci Miloše Zemana nepochybně konstatují, že drtivě zvítězil Miloš Zeman. Příznivci Jiřího Drahoše nepochybně řeknou, že zvítězil Jiří Drahoš. Podle deníku je však třeba dát za pravdu spíše stoupencům současného prezidenta. Proč?

Anketa

Kdo vyhrál duel na TV Prima?

95%
5%
hlasovalo: 23420 lidí

„Stačilo se jen podívat na způsob posazení obou prezidentských kandidátů na scéně pražského Hudebního divadla v Karlíně, který naznačoval, v jakém jsou asi oba kandiáti rozpoložení. Zatímco Miloš Zeman seděl v křesílku žoviálně rozložený, gestikuloval rukama, pokyvoval hlavou a každým pohledem dával najevo, že on je tady ‚král‘, Jiří Drahoš s postupujícím časem působil čím dál víc prkenně,“ napsal deník.

Nemluvě o tom, že Zeman odhodil všechny zábrany, útočil na Drahoše v každé volné chvíli. Když tu volnou chvíli neměl, tak si jí vydobyl tím, že skákal do řeči buď Jiřímu Drahošovi nebo moderátorovi Karlu Voříškovi. Ten prý debatu řídil poměrně podivně.

„Nutno říct, že dramaturgie pořadu televize Prima diskusi příliš nepřidala. Voříšek chvilkami působil značně nejistě. Kromě toho jakoukoli větu přerušoval až frenetický potlesk jednoho i druhého tábora příznivců. A diskutabilní byl i výběr témat. Protikuřácký zákon, církevní restituce, držení zbraní,“ pokračoval deník.

Otázkou je, jak Zemanovo vystoupení a podivná dramaturgie pořadu ovlivní nerozhodnuté voliče.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

„Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

18:04 „Tohle si přečtěte! Premiér ho nemůže ani cejtit, bude zase vyvádět a bude opět na*ranej..." Kalousek se před pár dny vyjádřil na adresu Babiše a my získali nečekané svědectví

Vše začalo zhruba před čtyřmi lety, kdy se oba výrazní politici vsadili o astronomických deset milio…