Zeman je troska a ruská onuce. Babiš mafián. Šlechtová jelito. Koten magor, píše aktivista Paták

01.12.2017 15:05

Ruská onuce, troska, tunelář, mafián a magor. Takhle nějak hodnotí prezidenta Miloše Zemana, budoucího premiéra Andreje Babiše a jeho ministry aktivista a glosátor Karel Paták. Přesvědčte se sami.

Zeman je troska a ruská onuce. Babiš mafián. Šlechtová jelito. Koten magor, píše aktivista Paták
Foto: Radim Panenka
Popisek: Prezident Miloš Zeman pověřil vítěze voleb Andreje Babiše sestavením vlády

Aktivista Karel Paták se rozhlédl kolem sebe a napsal pár řádek o tom, kdo za pár dní povede Českou republiku. Jeho hodnocení je poměrně neveselé.  

„Prezident ruská onuce, nenávistná rasistická troska, který udělá všechno, co po něm budou jeho loutkovodiči chtít výměnou za podporu ke znovuzvolení (peníze, média). Navíc několikrát soudně trestaný lhář,“ napsal na sociální síti Facebook Paták na adresu Miloše Zemana.

Ing. Miloš Zeman

  • BPP
  • První přímo zvolený prezident ČR
  • prezident České republiky

Nezůstal ale jen u hlavy státu. Stejně tvrdě okomentoval osobu budoucího premiéra Andreje Babiše. „Premiér: komunista, udavač StB, korupčník, mafián, tunelář,“ mohou se dočíst lidé o šéfovi hnutí ANO.

Aby toho nebylo málo, budoucí ministr vnitra Lubomír Metnar podle aktivisty nevylučuje debaty o odchodu Česka z EU a z NATO. (Sluší se dodat, že kandidát na šéfa vnitra odmítá, že by stál o odchod Česka z EU a z NATO. Tyto kroky prý považuje za nesmyslné; pozn. red.) 

Karla Šlechtová si myslí, že bude dobrou ministryní obrany, když podle glosátora NEBYLA moc dobrou ministryní pro místní rozvoj.

„Ministryně obrany: Šlechtová, která dokázala vyčerpat jen 15 % peněz z Bruselu, adoruje Zemana, nechává se dekorovat vyznamenáním od udavače SNB a člena KSČ Vodičky. Navíc úplný jelito, který si myslí, že proto, že je z vůle Babiše ministryně, bude kvůli fotce s ní startovat Rossi minutu po startu,“ vysmál se Šlechtové Paták v narážce na známou kauzu, ve které podle některých médií dělala Šlechtová ostudu v Brně.

Vládní hrůze tím ale stále ještě není konec. „Šéf branně-bezpečnějšího výboru PS: další ruská onuce a magor, který sdílí „proroctví staré Češky“ a hoaxy, včetně zákazu mikrovlnek v SSSR,“ napsal na adresu Radka Kotena z SPD.

K dokreslení chmurné budoucnosti se ministryní financí stane dosavadní náměstkyně tohoto resortu Alena Schillerová, která stála u „zaklekávání“ na několik českých firem. Tyto firmy se posléze bránily proti postupu státu u soudu a často uspěly.

„Tohle je šipka do ruskýho zadku, kterou si připravovali třicet let. Hlavně se zase nezapomeňme hádat, jestli je lepší Drahoš nebo Horáček a úzkostně se hlídat, abysme snad neudělali něco nedemokratickýho...  Tak si ten sedmačtyřicátej užijme, většina z nás ho jede poprvé, nesnesitelná lehkost bytí,“ uzavřel Paták pochmurně.

OutStreamVideoPlayer

Karel Paták doslova npsal:

Tak si to shrňme:

1. Prezident ruská onuce, nenávistná rasistická troska, který udělá všechno, co po něm budou jeho loutkovodiči chtít, výměnou za podporu ke znovuzvolení (peníze, média). Navíc několikrát soudně trestaný lhář

2 Premiér: komunista, udavač STB, korupčník, mafián, tunelář

3. Ministr vnitra: ruská filcka, která chce vystupovat z EU a NATO, dnes navíc vyhlásil, že musí prošetřit Čapí hnízdo, protože se mu postup policie nezdá

4. Ministryně obrany: Šlechtová, která dokázala vyčerpat jen 15% peněz z Bruselu, adoruje Zemana, nechává se dekorovat vyznamenáním od udavače SNB a člena KSČ Vodičky. Navíc úplný jelito, který si myslí, že proto že je z vůle Babiše ministryně, bude kvůli fotce s ní startovat Rossi minutu po startu.

5. Šéf branně bezpečnějšího výboru PS: další ruská onuce a magor, který sdílí ''proroctví staré Češky'' a hoaxy, včetně zákazu mikrovlnek v SSSR.

6. Šéf dohledu nad GIBS: komunista Ondráček, který o Palachově týdnu mlátil na Václaváku demonstranty obuchem a dnes jezdí na Donbas podporovat ruské okupanty

7. Dozor nad kybernetickou bezpečností ČR (v době hybridní války) připadne taky nominantovi z SPD

8. Ministryně financí bude osoba , jež dosud vedla finanční správu, která mj. i na popud Babiše, zaklekává na nepohodlné firmy a soud rozhodl, že v desítkách případů zlikvidovala poctivé firmy neoprávněně.

Jestli si někdo myslí, že žije v prozápadní zemi, ať se prosím podívá do zrcadla. Uvidí tam na svém nose pevně usazené růžové brýle.

Hlavně, že miliony joudů zajímá jestli náhodou nebude chodit do školy nějaká holka v šátku, nebo nedejbůh že stát zaplatí pomník na místě romského koncentráku.

Tohle je šipka do ruskýho zadku, kterou si připravovali třicet let.

Hlavně se zase nezapomeňme hádat, jestli je lepší Drahoš nebo Horáček a úzkostně se hlídat, abysme snad neudělali něco nedemokratickýho...

Tak si ten sedmačtyřicátej užijme, většina z nás ho jede poprvé

Nesnesitelná lehkost bytí.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

autor: mp

Bety.cz - magazín nejen pro mámy - horoskopy, recepty, diskuse, soutěže

Bety.cz TESTOVÁNÍ - Testujte s námi nové produkty či služby a o své názory a doporučení se podělte s ostatními čtenářkami Bety.cz.

Prostřeno.cz - recepty on-line - vaření, recepty, gastronomie

reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

VIDEO Dítě Evropy. Ta humorná osoba fakt žije. Kandidátka ODS vychválila EU tak, že mnohým došla slova. Zakopala tím šance modrých?

14:22 VIDEO Dítě Evropy. Ta humorná osoba fakt žije. Kandidátka ODS vychválila EU tak, že mnohým došla slova. Zakopala tím šance modrých?

Fanatička, bolševička, eurohujerka, užitečný idiot… I takových kritických označení se dočkala kandid…