Zeman přijme syna Kim Ir-sena spolu s dalšími novými velvyslanci

29.01.2015 6:37 | Zprávy
autor: dkr, čtk

Prezident Miloš Zeman dnes na Hradě převezeme pověřovací listiny od pěti nových velvyslanců. Jako první z nich mu je předá Kim Pchjong-il, syn severokorejského diktátora Kim Ir-sena, který nově povede pražskou severokorejskou ambasádu. ČTK to sdělilo tiskové oddělení Pražského hradu.

Zeman přijme syna Kim Ir-sena spolu s dalšími novými velvyslanci
Foto: Zuzana Koulová
Popisek: Miloš Zeman v Chrudimi

Novým španělským velvyslancem v Praze se stane Pedro Ibáňez-Martin a indonéské ambasádě bude šéfovat Aulia Rahman. Pověřovací listiny českému prezidentovi předají také dva velvyslanci, kteří budou sídlit v Berlíně, a to bangladéšský ambasador Muhammad Alí Sorcar a velvyslanec Bahrajnského království Ibrahím Mahmúd Ahmad Abdulláh.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

Přidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.

Mgr. Petr Macinka byl položen dotaz

A to, že sedíte ve vládě s řadou bývalých komunistů vám nevadí?

A nemyslíte, že ta provokace s rudým právem byla zbytečná? Máte to zapotřebí? Nemyslíte, že by bylo lepší se s prezidentem snažit spíš usmířit a najít cestu, jak spolu v zájmu ČR spolupracovat?

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

„Drzost.“ Z Prahy tečou miliardy. A stopy vedou k Sorosovi

15:35 „Drzost.“ Z Prahy tečou miliardy. A stopy vedou k Sorosovi

Tichá kancelář v Praze, miliardy korun ze zahraničí a síť médií napříč střední Evropou. Tak funguje …