Mezi očekávanými tématy jednání hlav států jsou příhraniční spolupráce, dopravní infrastruktura, vnitropolitický vývoj v obou zemích nebo unijní otázky včetně Brexitu a nadcházející volby do Evropského parlamentu. Prezidenti se pravděpodobně nevyhnou ani tématům, u nichž mezi nimi nepanuje názorová shoda, jako jsou jaderná energetika či migrace.
Český prezident se dnes setká také s Van der Bellenovým předchůdcem v prezidentském úřadu Heinzem Fischerem a v rakouské Národní radě se sejde s předsedou parlamentní sněmovny Wolfgangem Sobotkou.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Trafiky
V čem je rozdíl jestli tato vláda zřídí ministerstvo pro sport a tím, když vy jste zřizovali hned několik nových ministerstev? Nebo uznáte, že taky nešlo o nic jiného než o politickou trafiku?
Další články z rubriky
12:11 Klára Samková: Turek je na straně vítězů. Pavel by si to měl uvědomit
Nejdříve šílenci, pak proroci, pak časní příznivci a nakonec všichni, i ti, kdo přišli pozdě. Advoká…
- 8:18 „Vystupme z NATO. Ať si Evropa nechá muslimy.“ Slavný herec udeřil na EU
- 11:13 „Může se to stát i vám.“ Muž na trestném seznamu Bruselu promluvil
- 4:40 Migranti pro ČR povinně. Je jasno, co Rakušan podepsal, hrozí Kotzian
- 19:08 „Pavel porušil slib.“ Holec po hradní schůzce poslal informace mezi lidi
- 12:15 „Zlatý záchod“ Mindič nalezen. A vyfocen



