Premiér Andrej Babiš (ANO), který s Maláčovou mluvil v pondělí večer, předem žádal Zemana, aby na dnešní schůzce zdůraznil kandidátce na ministryni, že by se měla zaměřit na zneužívání dávek a na odstranění obchodu s chudobou. Babiš po schůzce s Maláčovou řekl, že její nominace byla dobrá volba, předpokládá, že funkci bez problémů zvládne.
Prezident už dříve ocenil, že Maláčová absolvovala dvě prestižní vysoké školy. Politička získala magisterské tituly v oboru politologie na Univerzitě Johanna Wolfganga Goetha ve Frankfurtu nad Mohanem a oboru politická ekonomie Evropy na Londýnské ekonomické škole.
Tento článek je uzamčen
Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PLPřidejte si PL do svých oblíbených zdrojů na Google Zprávy. Děkujeme.
Jak si můžou být všichni rovni?
To přeci není pravda. Vy máte imunitu, my ne. Já nechápu proč? Hlavně když se vůbec nemusí vztahovat na to, co říkáte třeba ve sněmovně nebo na vaše činy spojené s funkcí politika. Kde je spravedlnost a rovnost? Já ji teda nevidím
Další články z rubriky
7:32 Fico: Zelenskyj lže a my to dokážeme
Mezi Slovenskem a Ukrajinou od podzimních voleb 2023 narůstá napětí. Slovenský premiér Robert Fico s…
- 4:46 Celý příběh zákona, kvůli kterému s tím sekla Šichtařová
- 15:01 ParlamentníListy.cz vstupují do nové éry video obsahu. Buďte u toho
- 16:10 Volby jsou k ničemu, řekla Šichtařová. A už opravdu odstoupila
- 13:54 Každého klienta kvůli EU proklepnou Komerční banka či Česká spořitelna. Víc a víc
- 22:50 „Vraždí děti a vy to chápete?!“ Blaha vyštval Vondru ze studia




