Zeman vlezl hluboko do konečníku ruského oligarchy, a ještě tomu říká dialog, zhnusil se novinář Šafr

29.09.2014 16:47

Velmi ostře se do českého prezidenta opřel šéfredaktor časopisu Reflex Pavel Šafr. Na svém facebookovém profilu mu vyčinil za jeho poslední výroky, které Miloš Zeman pronesl na řeckém ostrově Rhodos.

Zeman vlezl hluboko do konečníku ruského oligarchy, a ještě tomu říká dialog, zhnusil se novinář Šafr
Foto: Archiv PŠ
Popisek: Pavel Šafr
reklama

Podle Šafra český prezident udělal na Rhodu naší zemi ostudu. „Podrazil spojence, zkritizoval sankce Západu vůči Rusku a vlezl ruskému oligarchovi Jakuninovi hluboko do konečníku, čímž v mystickém smyslu v podstatě vlezl tamtéž i samotnému carovi,” napsal Šafr, podle jehož názoru Zeman této své servilní činnosti říká „dialog civilizací".

Šafr se domnívá, že Zemanovi ještě nikdo neřekl, že Rusko krade cizí území a že na východní Ukrajině bojovaly celé jednotky ruských vojáků.

„A už vůbec nikdo mu nevysvětlil, že kdyby nebylo těch sankcí, tak konflikt, který se právě zmírnil, by nyní zcela jistě ještě dále eskaloval,” poznamenal Šafr a závěrem Zemanovi ironicky poděkoval: „Moc Ti děkujeme, Miloši Zemane, že tak odvážně vedeš kormidlo státu kamsi mimo lidskou civilizaci.”

Celý text Pavla Šafra na jeho Facebooku:

Takže náš prezident spáchal na řeckém ostrově Rhodos další ostudu. Podrazil spojence, zkritizoval sankce Západu vůči Rusku a vlezl ruskému oligarchovi Jakuninovi hluboko do konečníku, čímž v mystickém smyslu v podstatě vlezl tamtéž i samotnému carovi. A této své servilní činnosti říká dialog civilizací". Nikdo mu stále ještě neřekl, že Rusko krade cizí území a že na východní Ukrajině bojovaly celé jednotky ruských vojáků. A už vůbec nikdo mu nevysvětlil, že kdyby nebylo těch sankcí, tak konflikt, který se právě zmírnil, by nyní zcela jistě ještě dále eskaloval. Takže jsme už zase v roli ruského pudla. Moc Ti děkujeme, Miloši Zemane, že tak odvážně vedeš kormidlo státu kamsi mimo lidskou civilizaci.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: vam
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Profesor Beran u Xavera. To zase bude křiku...

17:25 Profesor Beran u Xavera. To zase bude křiku...

Epidemiolog a vakcinolog Jiří Beran byl hostem rozhovoru na XTV. Výrazně doporučoval očkování, podle…