Zemana natiskli na toaletní papír. Cena v akci: 49 Kč

03.12.2015 11:05

Nevíte, o co si svým bližním říci k Vánocům? Pokud patříte mezi odpůrce prezidenta Miloše Zemana, mohlo by se vám stát, že pod stromečkem naleznete toaletní papír. Opravdu, neděláme si srandu. Jeden z internetových serverů prodávající dárky má ve svém portfoliu toaletní papír potištěný podobiznou prezidenta Zemana. „Konečně můžete vyjádřit svůj nejniternější názor,“ avizuje prodejce.

Zemana natiskli na toaletní papír. Cena v akci: 49 Kč
Foto: Repro TV Prima
Popisek: Prezident Zeman v Partii

„Žertovný toaletní papír pro všechny odpůrce ‚našeho‘ Miloše. Konečně můžete vyjádřit svůj nejniternější názor a s papírem udělat cokoliv, co jen uznáte za vhodné,“ popisuje produkt internetový prodejce dárků.

Role toaletního papíru potištěná podobiznou prezidenta Miloše Zemana a „žertovnými“ antizemanovskými výroky se prodává v krabičce s plastovým víčkem. Celé balení pak nese název „Toaleťák Miloš“.

Prodejce uvádí, že běžná cena se pohybuje na úrovni 179 korun za kus. Nyní však žertovný toaletní papír seženete o dost laciněji. Ve slevě stojí „pouhých“ 49 korun českých.

Zdroj: Bestdarky.cz

Sluší se podotknout, že Miloš Zeman není prvním českým politikem, jehož podobizna se objevila na toaletních papírech. V roce 2012 šel v Levných knihách v centru Prahy „na dračku“ toaletní papír s podobiznou tehdejšího místopředsedy TOP 09 a šéfa rezortu financí Miroslava Kalouska. „Jsem drsný politik, ale hebký na omak,“ bylo vyobrazeno na ruličce toaletního papíru. 

Redakci PL můžete podpořit i zakoupením předplatného. Předplatitelům nezobrazujeme reklamy.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: lušTato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Vrchol kampaně v Jihlavě: Koncert pro Vystrčila, koncert pro slušnost. Němcová dorazí s kyticí

21:46 Vrchol kampaně v Jihlavě: Koncert pro Vystrčila, koncert pro slušnost. Němcová dorazí s kyticí

Za pár dní se dosavadní předseda Senátu Miloš Vystrčil (ODS) v Jihlavě utká bezesporu v jednom z nej…