Zemana natiskli na toaletní papír. Cena v akci: 49 Kč

03.12.2015 11:05

Nevíte, o co si svým bližním říci k Vánocům? Pokud patříte mezi odpůrce prezidenta Miloše Zemana, mohlo by se vám stát, že pod stromečkem naleznete toaletní papír. Opravdu, neděláme si srandu. Jeden z internetových serverů prodávající dárky má ve svém portfoliu toaletní papír potištěný podobiznou prezidenta Zemana. „Konečně můžete vyjádřit svůj nejniternější názor,“ avizuje prodejce.

Zemana natiskli na toaletní papír. Cena v akci: 49 Kč
Foto: Repro TV Prima
Popisek: Prezident Zeman v Partii
reklama

„Žertovný toaletní papír pro všechny odpůrce ‚našeho‘ Miloše. Konečně můžete vyjádřit svůj nejniternější názor a s papírem udělat cokoliv, co jen uznáte za vhodné,“ popisuje produkt internetový prodejce dárků.

Role toaletního papíru potištěná podobiznou prezidenta Miloše Zemana a „žertovnými“ antizemanovskými výroky se prodává v krabičce s plastovým víčkem. Celé balení pak nese název „Toaleťák Miloš“.

Prodejce uvádí, že běžná cena se pohybuje na úrovni 179 korun za kus. Nyní však žertovný toaletní papír seženete o dost laciněji. Ve slevě stojí „pouhých“ 49 korun českých.

Zdroj: Bestdarky.cz

Sluší se podotknout, že Miloš Zeman není prvním českým politikem, jehož podobizna se objevila na toaletních papírech. V roce 2012 šel v Levných knihách v centru Prahy „na dračku“ toaletní papír s podobiznou tehdejšího místopředsedy TOP 09 a šéfa rezortu financí Miroslava Kalouska. „Jsem drsný politik, ale hebký na omak,“ bylo vyobrazeno na ruličce toaletního papíru. 

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: luš
reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Rozhovor o Trumpovi se na ČT vymkl: Host drtil chyby v otázkách. Moderátorka mu skákala do řeči a pak to rychle ukončila

19:43 Rozhovor o Trumpovi se na ČT vymkl: Host drtil chyby v otázkách. Moderátorka mu skákala do řeči a pak to rychle ukončila

V České televizi vystoupil k dění ve Spojených státech komentátor a publicista Jefim Fištejn. Kromě …