Zemandrtálci, směje se Jiří X. Doležal sprostým příznivcům prezidenta

31.12.2014 17:40

Novinář Jiří X. Doležal na serveru Reflex.cz připravil krátké silvestrovské čtení. Sestavil jej z příspěvků na Facebooku, které se zastávají prezidenta Miloše Zemana v diskuzi, jež poněkud rozděluje společnost. Příznivce nazývá „Zemandrtálci“, a je pravdou, že nešetří urážkami ani vulgárnostmi.

Zemandrtálci, směje se Jiří X. Doležal sprostým příznivcům prezidenta
Foto: Hans Štembera
Popisek: Jiří X. Doležal
reklama

Vystudovaný psycholog Jiří X. Doležal na serveru Reflex.cz v minulých dnech kritizoval příznivce prezidenta Miloše Zemana. Ti však neustávají ve svých aktivitách a píší mu ne zcela příjemné vzkazy. Doležal je kritizoval také za to, že namísto diskuze vyhrožují fyzickým násilím, dnes zveřejněné příspěvky zase nešetří vulgaritami.

Jiří X. Doležal si pochvaluje, že nemusí hledat nějaké zábavné silvestrovské pořady, protože ony příspěvky na Facebooku mu zajistí dostatek veselí a zábavy.

Lidé totiž reagují na články, které novinář napsal proti současné hlavě státu. „Je pravda, že jsem byl bakaný na pana prezidenta Zemana. Ale ta masová podpora, kterou mu poskytli občané, mne opravdu zaskočila,“ píše na Reflex.cz.

Celý článek ZDE.

Pan Roman K. se opřel do publicisty takto: „Kdo je u tebe č…k, myslíš si o sobě, že když jsi PhDr., že můžeš obyčejné lidi, kteří stojí za současným prezidentem Milošem Zemanem, urážet, tím pádem jsi také č…k, navíc s titulem, a tykat ti budu, jsi jen o pár měsíců starší. Když tak voláš po demokracii, napiš v USA na internetu, že Obama je č…k a hned budeš v hledáčku tajných služeb. Ať žije Zeman a Putin, smrt banderovské vládě na Ukrajině, smrt těm, kdo je podporují,“ cituje Doležal.

Další příspěvek je takový, že pokud ho zmírníme tečkami, je téměř nesrozumitelný. Marek P. napsal: „Jseš k…a  z…e!“

Co dodat…

Další ze zastánců Miloše Zemana posílá publicistu, o kterém je známo, že je zastáncem legalizace užívání marihuany, do léčebny. Domnívá se totiž, že se nekontroluje a překračuje všechny přijatelné meze. „Navíc vaše vidění světa, Doležale, vykazuje ne mezery, ne díry, ale úplnou absenci vzdělání a pochopení reality, ve které žijete, aniž byste o tom i o sobě věděl.“

Jiří X. Doležal se zjevně domnívá, že příspěvky „Zemandrtálců“ mluví samy o sobě. „Co dodat? Snad jen, že děkuji za milé dopisy a přeju všem, dokonce i voličům Miloše K. Zemana, krásný rok 2015!“ uzavřel Doležal silvestrovské čtení.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama
autor: dkr
reklama
Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Macron zmrazil slovy o Rusku. A co víc: Pojďme zachránit EU, vyzval Německo. Třeba jaderné zbraně...

7:51 Macron zmrazil slovy o Rusku. A co víc: Pojďme zachránit EU, vyzval Německo. Třeba jaderné zbraně...

V sobotu proběhla v Mnichově bezpečnostní konference, které se zúčastnil i prezident Francie Emmanue…