Zemřela Madeleine Albrightová

23.03.2022 19:42 | Zprávy
autor: nab

Ve věku 84 let ve středu zemřela někdejší americká ministryně zahraničí a velvyslankyně USA při OSN Madeleine Albrightová (dívčím jménem Jana Marie Korbelová). Její úmrtí bylo potvrzeno v e-mailu zaměstnancům Albright Stonebridge Group, globální strategické firmy, kterou Albrightová založila.

Zemřela Madeleine Albrightová
Foto: Repro Facebook
Popisek: Madeleine Albrightová fandí Michaelu Žantovskému v boji o senátní křeslo

Albrightová byla ústřední postavou administrativy prezidenta Billa Clintona, nejprve působila jako velvyslankyně USA při OSN a poté se v jeho druhém funkčním období stala nejvyšší diplomatkou země.

Původní zdroj ZDE.

Tento článek je uzamčen

Článek mohou odemknout uživatelé s odpovídajícím placeným předplatným, nebo přihlášení uživatelé za Prémiové body PL

FactChecking BETA

Faktická chyba ve zpravodajství? Pomozte nám ji opravit.

Přezkoumat
Ing. Patrik Nacher byl položen dotaz

Alkohol

Tvrdíte, že k tomu, aby poslanci nepili ve sněmovně alkohol, nepotřebujete zákon. Opravdu? Můžete se zaručit, že ho někteří ve sněmovně nepijí? A proč je tam vůbec dostupný? V normální práci to není. Proč by to mělo být ve sněmovně jinak? Taťána

Odpověď na tento dotaz zajímá celkem čtenářů:

Tato diskuse je již dostupná pouze pro předplatitele.

Další články z rubriky

Když Trump varuje před komunismem, nemluví o Číně ani o Rusku

20:00 Když Trump varuje před komunismem, nemluví o Číně ani o Rusku

RED PILL @ TOMÁŠ ZÍTKO Kdo stojí za strategií AntiBabiš? Saul Alinsky a jeho Rules for Radicals – př…