Zpěvák Maxa: Peake zradila a mě to otrávilo. Možná nebudu kandidovat za VV

18.04.2012 10:09

Zpěvák Martin Maxa měl být jedním z kandidátů do Senátu za Věci veřejné, o čemž ParlamentníListy.cz informovaly již v únoru letošního roku. Po rozhodnutí Karolíny Peake opustit VV i jejich poslanecký klubu si však Maxa svoji kandidaturu ještě rozmyslí. Uvedl to pro server idnes.cz

Zpěvák Maxa: Peake zradila a mě to otrávilo. Možná nebudu kandidovat za VV
Foto: martinmaxa.cz
Popisek: Hudebník Martin Maxa

„Čin paní Peake vnímám jako bezpáteřní zradu na voličích, která mě nesmírně znechutila a otrávila. Nevěřím, že ji k tomu vedlo něco jiného než vypočítavost a jsem si zcela jist, že veřejnost byla svědkem největšího přeběhlictví v porevolučních dějinách naší politiky. Zvažuji teď, jestli do kandidatury vůbec jít,“ uvedl Maxa serveru.

Dodal ale, že nechce působit jako člověk, který z boje utíká jen proto, že se jedna politička rozhodla směnit přátelství a důvěru voličů za ministerské benefity a setrvání u koryta. Zpěvákovi se také značně nelíbí, jak o Věcech veřejných informovala některé média a zvláště pak Česká televize, jejíž zprávy o dění ve VV mu spíše připomínalo destrukční kampaň.

„Ptáte se, jestli je ve společnosti naštvání? No to si pište, že je. A já můžu říct, že i já se řadím k tomu radikálnějšímu křídlu, co se týče frustrace z toho, co se tu děje. A tomu naštvání se rozhodně nelze divit. Kroky politiků, kauzy, které se vrší jedna na druhou bez vyřešení, neochota politiků pohnout s věcmi k lepšímu, to lidi neuvěřitelně štve," řekl Maxa před časem v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz.

Jste politik? Zveřejněte bez redakčních úprav vše, co chcete. Zaregistrujte se ZDE.
Jste čtenář a chcete komunikovat se svými zastupiteli? Zaregistrujte se ZDE.

reklama

autor: rp

reklama


Tento článek je již staršího data a diskuse k němu byla uzavřena. Děkujeme za pochopení.

Další články z rubriky

Generál Šándor zuří: Pandemie? Máme 60 pozitivních denně! Ještě zpřísnit? Na co si to hrajeme. A vrhnout se na děti?!

17:00 Generál Šándor zuří: Pandemie? Máme 60 pozitivních denně! Ještě zpřísnit? Na co si to hrajeme. A vrhnout se na děti?!

„Jsme dnes v situaci, kdy nevíme, jak na tom jsme. Mluvíme o pandemii a máme šedesát pozitivních den…